امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5077

 شروع آموزش  مربیان سگ های جستجو ونجات هلال احمر سراسر کشور در اصفهان 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ، دوره آموزشی کشوری مربیان سگهای جستجو و نجات با حضور مدرسین فدراسیون بین المللی  صلیب سرخ در مرکز بین المللی آموزشهای تخصصی امداد و نجات استان اصفهان آغاز به کار کرد .

به گزارش باخبرباش ،  دکتر احمد سلطانی، معاون برنامه ریزی و آموزشهای تخصصی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در مراسم شروع به کار این دوره با اشاره به نقش تیم های آنست در عمليات جستجو و نجات،  بر ضرورت ارتقای دانش و مهارت مربیان سگهای جستجوگر تاکید کرد .

وی همچنین از برنامه ریزی سازمان امداد و نجات برای تربیت مربیان واجد شرایط ارائه اين آموزشها برای انتقال دانش و تجربه مربوطه به سایر کشورهای منطقه خبر داد .

امیرجلالیان، سرپرست معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر استان اصفهان نیز هدف از برگزاری این دوره را که با نظارت سازمان امداد ونجاتو همکاری معاونت امداد ونجات جمعیت هلال استان برگزار می شود، ارتقاء توانعملیاتی تیم های آنست اعلام وتصریح کرد : این دوره آموزشی ویژه 90 نفر ازمربیان سگ های جستجو و نجات بوده و با حضور مربیان فدراسیون بین المللیصلیب سرخ و هلال احمر در مرکز بین المللی آموزش های تخصصی امداد ونجاتجمعیت استان اصفهان برگزار می شود .

وی  با بیان اینکه دوره آموزشی فوق الذکر به صورت تئوری و کارگاه هایعملیاتی اجرا می شود، یادآور شد : مباحث این دوره شامل جستجو ونجات ، کار در شب ، فرمان پذیری ، قوانین ایمنی ، برخورد با مصدوم و دیگر مباحث تخصصی در این زمینه می باشد .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41