امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2050

 شناسایی 10 فقره انشعاب آب غیر مجاز در قهجاورستان اصفهان

مدیرآبفا قهجاورستان گفت: در 3 ماهه دوم سال جاری 10 فقره انشعاب غیر مجاز در منطقه قهجاورستان با کاربری باغ ویلا کشف شده است.
به گزارش با خبر باش، محمدرضا گل محمدی اعلام کرد: با شناسایی این تعداد انشعابات غیر مجاز، از هدر رفت 5 هزار مترمکعب آب در ماه جلوگیری بعمل می آید.
وی با اشاره به کاهش هدر رفت آب در منطقه خاطرنشان ساخت: در  نظر گرفته شده هدر رفت آب در قهجاورستان  و20 روستای تحت پوشش آن به حداقل ممکن کاهش یابد و در این راستا از ابتدای سال جاری تاکنون 5 کیلومتر اصلاح شبکه های فرسوده آب، اصلاح 115 فقره انشعاب آب و تعویض 140 کنتور خراب در دستور کار قرار گرفت.
مدیر آبفا قهجاورستان با بیان اینکه 3هزار و 230 فقره انشعاب در شهر قهجاورستان به متقاضیان واگذار گردیده است عنوان کرد:11 هزار نفر جمعیت شهری تحت پوشش آبفا قجاورستان است و 12 هزار نفر جمعیت در 20 روستا نیز از خدمات آبفا قهجاورستان بهره مند هستند.
گل محمدی ادامه داد: با واگذاری 6 هزار و 50 فقره انشعاب آب به روستاییان در منطقه قهجاورستان آنها نیز تحت پوشش طرح آبرسانی اصفهان بزرگ قرار گرفتند.
وی با اشاره به آبرسانی به مجتمع روستایی هفت شویه اظهار داشت: به منظوررفع مشکل افت فشار آب به 6 روستا در مجتمع هفت شویه، اجرای پروژه انتقال آب از خط قجاورستان به روستای جل مرز عملیاتی گردید .
مدیرآبفا قهجاورستان به اجرای تله متری در تاسیسات قهجاورستان پرداخت و بیان داشت: هم اکنون اجرای سیستم تله متری در 160 کیلومتر شبکه توزیع و 2 باب مخزن و 50 کیلومتر خط انتقال در حال اجرا است تا با بهره مندی از این سیستم بتوان  تاسیسات آبرسانی را به صورت آنلاین بررسی نمود و از این طریق خدمات بهتر و گسترده تری  در اختیار مشترکین قرار داد.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41