امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2188

 صدر جدول به چه رنگی در خواهد آمد؟

دیدارهای هفته ششم در شرایطی روز جمعه برگزار خواهد شد که ۷ تیم شانس صدرنشینی خواهند داشت.

 باخبرباش ، سپاهان، تراکتور، شهرخودرو، پرسپولیس، نساجی و صنعت نفت تیمهایی هستند که امکان قرار گرفتن در رتبه نخست را در پایان هفته ششم دارند. سپاهان و تراکتور با ۱۱ امتیاز ۲ رتبه نخست را به خود اختصاص داده‌اند شهر خودرو با ۱۰ امتیاز سوم است. پرسپولیس با یک امتیاز کمتر در جایگاه چهارم جای دارد و نساجی و صنعت نفت با ۸ امتیاز هرچند که شانس زیادی برای صدرنشینی نخواهند داشت ولی امیدوارند که نتایج سایر دیدارهای هفته به نفع آنها رقم بخورد.
سپاهان- ذوب آهن اصفهان
سپاهان صدرنشین به مصاف همشهری خود ذوب‌آهن خواهد رفت. شرایط دو تیم اصفهانی کاملاً متفاوت است. زردپوشان اصفهانی پس از نایب قهرمانی در دوره قبل، بسیار امیدوار به قهرمانی در این فصل هستند ولی در سمت مقابل ذوب‌آهن هنوز موفق به کسب پیروزی در این فصل نشده است. 
در دربی اصفهان کفه ترازو کاملاً به نفع سپاهان است و ذوب‌آهن با ۱۶ شکست مقابل سپاهان ازهیچ تیمی به این اندازه شکست نخورده است. قلعه‌نویی با ۴ بار شکست دادن منصوریان، رکورددار غلبه بر این مربی در تاریخ لیگ برتر است.
سپاهان هنوز در این فصل گل نخورده وبه دنبال آن است که این رکورد را حفظ کند.   


تراکتور- پارس جنوبی جم
تراکتور دیگر تیمی است که در این فصل دروازه‌اش باز نشده است. این تیم برابر پارس جنوبی قرار می‌گیرد که مقابل این تیم تاکنون شکستی نداشته است. فراز کمالوند سرمربی پارس جنوبی به تبریز می‌آید و برابر تیمی قرار می گیرد که سرمربی سابق آن بوده و در آنجا بسیار محبوب است و مقابل این تیم هیچ وقت به پیروزی نرسیده است.
شهرخودرو- پرسپولیس
در حساس‌ترین بازی هفته در مشهد و در ورزشگاه امام رضا دو تیم شهرخودرو و پرسپولیس به مصاف هم می‌روند.
مطلب مرتبط:

پیش بازی شهر خودرو مشهد – پرسپولیس: در جستجوی صدر
نساجی-ماشین‌سازی
دو حذف شده جام حذفی در قائم‌شهر با یکدیگر دیدار خواهند داشت. نساجی در این فصل فراتر از حد انتظار ظاهر شده و حتی شانس صدرنشینی لیگ را دارد. این تیم تنها تیمی است که در تمامی بازیها گل زده و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد. رضا مهاجری سرمربی نساجی فصل قبل هدایت ماشین‌سازان را بر عهده داشت و از این تیم شناخت کافی دارد. 
تقابل دو تیم در فصل گذشته در مجموع ۲ دیدار رفت و برگشت گلی نداشت و باید دید اولین گل در تقابل دو تیم در تاریخ لیگ برتر ثبت خواهد شد
صنعت نفت آبادان- سایپا
صنعت نفت آبادان در ۵ هفته ابتدایی ۸ امتیاز کسب کرده و با تفاضل گل ۱+ با بهترین عملکرد خود در تاریخ لیگ برتر برابری می‌کند. صنعت نفت برابر سایپا به ۳ پیروزی پیاپی دست یافته و در ۵ مصاف اخیر ۴ بار برنده از زمین بازی خارج شده است.
صنعت نفت با ۷ بار شکست دادن سایپا هیچ تیمی را بیش از این تیم شکست نداده است.
سایر دیدارهای هفته
به جز ۵ دیداری که در تعیین سرنوشت صدرنشین لیگ موثر است ۳ مسابقه دیگر برگزار خواهد شد. در بوشهر تیم آخر جدول یعنی شاهین بوشهر به مصاف فولاد خوزستان می‌رود. فولاد که از تیمهایی نظیر استقلال، سپاهان و شهرخودرو امتیاز گرفته به دنبال آن است که با کسب ۳ امتیاز این مسابقه به وضعیت خود در جدول سروسامانی دهد.
نفت مسجدسلیمان که یکی از ۳تیم بدون شکست این فصل است مقابل پیکان قرار می‌گیرد. ۴ تقابل دو تیم در تاریخ لیگ برتر مجموعاً تنها ۲ گل داشته است. 
در یکی از بازیهای مهم این هفته در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی، استقلال به مصاف گل گهر سیرجان می‌رود در این بازی هر ۲ تیم مترصد کسب اولین ۳ امتیاز فصل خود هستند.

منبع خبر :  وب سایت نود
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41