امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3273

 طرح ابتکاری آرزوهای کودکی در اصفهان انجام شد : آرزوهای کودکی، ثمره طرح دستهای مهربان

معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار داشت : با پایان یافتن طرح دستهای مهربان هدایای جمع آوری شده در بین کودکان بی بضاعت مناطق محروم  توزیع شد .

به گزارش  باخبرباش از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان حیدر علی خانبازی با بیان این خبر گفت: در این طرح، تمام هدایای کودکان که در قالب طرح دستهای مهربان در روز جهانی کودک جمع آوری شده بود، در یک حرکت نمادین و با همکاری کانون غنچه های هلال به کودکان نیازمند در روستا و مناطق محروم اهدا شد .

وی تصریح کرد: در این برنامهاز یک مربی و کارشناس جهت برقراری ارتباط بیشتر با کودکان و بیان برنامه ها و فعالیت های جمعیت و به خصوص برنامه های ویژه غنچه ها ، استفاده شد.

خانبازی با بیان اینکه این طرح به ابتکار حوزه معاونت جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان انجام شد ، افزود: شعب اردستان، خوروبیابانک ، چادگان و دهاقان بعنوان محل اجرای طرح انتخاب و از سایر شعب استان خواسته شد تا هدایای جمع آوری شده را به این شعب ارسال نمایند.

گفتنی است آغاز این طرح در اصفهان همزمان با شصت و نهمین سالروز تاسیس سازمان جوانان و با حضور روسای جمعیت ، نمایندگان فرمانداری و روسای بهزیستی مناطق محروم انجام شد .

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41