امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5852

 طرح جامع امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود بزودی به شورای عالی شهرسازی کشور می رود

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: تا هفته آینده طرح جامع این امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود به تصویب شورای عالی شهرسازی کشور ارسال شود.

به گزارش باخبرباش از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی اظهار داشت: مهندس طرفه معاون عمرانی استانداری اصفهان، مهندس سیستانی معاون توسعه مدیریت و منابع مالی استانداری اصفهان، مهندس شیشه فروش مدیر کل مدیریت بحران استان اصفهان و دکتر علیرضا یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از آستان مقدس آقاعلی عباس(ع) بادرود دیدن کردند.

وی در ادامه افزود: همچنین در این بازدید مسئولین آستان در دیدار با مهندس طرفه معاون عمرانی استانداری اصفهان در خصوص تسریع در تصویب طرح جامع آستان مقدس در کمیته زیربنایی استانداری اصفهان و انعکاس به شورای عالی شهرسازی کشور مطالبی را بیان نمودند که مهندس طرفه قول مساعد در خصوص پیگیری و تصویب طرح جامع آستان را ظرف هفته آینده داد.

مسئول نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود ادامه داد: در ادامه جلسه نیز مهندس سیستانی معاون توسعه مدیریت و منابع مالی استانداری در خصوص رفع مسائل و مشکلات کارکنان و خادمین آستان نکاتی را بیان کرد که وی ضمن ابراز علاقه جهت همکاری با مسئولین این آستان مقدس، قول پیگیری جهت رفع مسائل و مشکلات خادمین آستان را داد.

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محلوجی در ادامه گفت: در ادامه این بازدید دکتر علیرضا یوسفی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص ارائه طرح مقابله و ریشه کن کردن بیماری سالک و تامین تجهیز ات وامکانات درمانی، بهداشتی مرکز درمانی آستان مقدس نکاتی را مطرح نمود که مقرر شد موضوع از طریق وزارتخانه متبوع پیگیری و مسائل و مشکلات مرکز درمانی این امامزاده واجب التعظیم مرتفع شود.

وی در پایان افزود: همچنین پیگیری جهت مقابله با هرگونه حوادث احتمالی و ایمن سازی زائر سراها، حل مشکلات در زمینه های برق، سرمایش و گرمایش زائرسراها و تکمیل طرح های در دست اجرای این آستان مقدس از درخواست های مسئولین این آستان مقدس از مهندس شیشه فروش بود که از طرف وی قول پیگیری و مساعدت در زمینه های مطرح شده داه شد.

انتهای پیام/

طرح جامع امامزاده آقاعلی عباس(ع) بادرود بزودی به شورای عالی شهرسازی کشور می رود

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41