امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 4
 تعداد بازدید - 1309

 عاشقانه های اصفهان سیتی سنتر

یک کیک تولد کوچک ،دوتا شمع روشن ، چند شاخه گل رز ،در یکی از کافی شاپ های اصفهان سیتی سنتر و در حالی که  آهنگ ( به هرچی رنگ زندگی نداره نه بگو ...) در سرتاسر مجموعه پخش می شود صحنه ای عاشقانه ای را آفریده است . تلفیق این چند صحنه ی رمانتیک را شاید بیشتر در فیلم های عاشقانه بتوان مشاهده کرد .

کمی آن طرف تر زوج جوان دیگری آدرس ویدینگ سنتر را می پرسند گویا برای مشاوره ی قبل از ازدواج آمده اند . می گویند دوستانشان این مرکز را معرفی و گفته در سیتی سنتر از هرکس بپرسی ودینگ سنتر راهنماییت می کنند .

هنوز آدرس را به زوج جوان نداده ام که جوانی با لهجه ی ترکی در خواست می کند تا از او و همسرش در کنار آبنمای زیبا که مزین به یک ماکت آسیاب آبی است عکس بگیرم . تازه سه روز است که ازدواجشان می گذرد و برای ماه عسل به اصفهان آمده اند .

 

آن طرف تر زوجی جوان دیگری  به چشم می خورند که انگار بیشتر از همه ی زوج های حاضر در قلب شهر خوشحال هستند مقابل هر ویترینی که لباس عروس یا کت و شلوار دامادی باشد می ایستند . قدری مشورت می کنند و سپس داخل فروشگاه می شوند معلوم است جشن عروسیشان نزدیک است .

قدری روی یکی از صندلی های فودکورت اصفهان سیتی سنتر می نشینم و به اتفاقات خوبی که در قلب شهر می افتد فکر می کنم . دستی روی شانه ام می خورد . بر می گردم و نگاه می کنم یکی از دوستان قدیمی به همراه همسرش است . نمی دانم چرا ولی ناخوداگاه می پرسم اینجا چه می کنی ؟ می گوید برای تفریح آمده ایم ولی همسرش می گوید گذشته از تفریح آمده ایم در مورد آینده ی مان حرف بزنیم . کمی این شوهر ما را نصیحت کنید همیشه دنبال کار است مثلا خیلی وقت است دیگر نه افتخار میزبانی شما را داشته ایم نه سعادت مهمان شما شدن را . همش هم تقصیر این آقاست .

کمی خوش و بش می کنم و بعد جمع شان را ترک می کنم. آن طرف تر مسعود صرامی مدیریت اصفهان سیتی سنتر را می بینم که با چند نفر مشغول صحبت است . انگار دغدغه ای دیگر باید حل شود . اتفاقات امروزم را مرور می کنم و به این نتیجه می رسم که همانطور که هر روز چند هزار نفر در قلب شهر حضور می یابند همانطور هم هر روز چند هزار دغدغه حل می شود . و این درست همان ویژگی است که قلب شهر را به قلب مردم نزدیک تر می کند . 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41