امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2345

 علی اکبر طاهری در پرسپولیس ماندنی شد

بعد از حرف و حدیث فراوان در خصوص ادامه همکاری سرپرست پرسپولیس، طاهری امروز در جلسه ای با سجادی حکم ادامه فعالیتش در این تیم را دریافت کرد.
به گزارش باخبرباش از ورزش سه: مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان در بررسی شرایط ادامه همکاری علی اکبر طاهری، رای به ادامه حضور این سرپرست در باشگاه پرسپولیس را صادر کرد و به همین منظور طاهری امروز صبح و از ساعت ۸:۳۰ دقیقه در وزارت ورزش و جوانان جلسه ای با نصرالله سجادی، معاون وزارت ورزش و جوانان در خصوص برنامه های خود به گفتگو نشست و در پایان طی حکمی ادامه همکاری اش با پرسپولیس به امضا رسید.

این در حالی است که طی روزهای اخیر شایعات زیادی پیرامون تغییر در هیات مدیره پرسپولیس به گوش می رسید و البته سلطانی فر در گفتگوهای خود ضمن تکذیب این مساله با برشمردن توانایی های هیات مدیره و سرپرست این باشگاه اعلام کرده بود تصمیمی برای جابه جایی نخواهد داشت. با این حال نامه بازنشستگی علی اکبر طاهری می توانست او را با عنوان مدیر دوشغله از سمت سرپرستی این باشگاه دور کند و او نیاز به تمدید حکم ماموریت خود برای حفظ این سمت داشت. این تصمیم در نهایت با بررسی های صورت گرفته توسط وزیر ورزش و جوانان و با توجه به شرایط مثبت سرخپوشان از نظر نتیجه گیری و بیلان مالی، حکم ادامه همکاری طاهری با این باشگاه صادر شد و طاهری قادر خواهد بود به همکاری خود ادامه دهد.

سید نصرالله سجادی، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در پایان این نشست گفت: «انسجام و هماهنگی هیأت مدیره، کادر فنی و بازیکنان دلیل مهم موفقیت تیم پرسپولیس در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال بود. تیم با خیال راحت تمرین کرد و مسابقه داد و این حاصل کار تیمی است. آقای طاهری می خواهد در تیم بماند و وزیر ورزش و جوانان هم اطمینان داده است که تمام موانع را برای ادامه فعالیت ایشان رفع می کند. خوشبختانه پرسپولیس ترکیب هیأت مدیره خیلی خوبی دارد و با کمک آقای طاهری نتایج خوبی هم گرفته است.»

وی با حساس اعلام کردن این مقطع فصل که با نقل و انتقالات و تقویت تیم‌ها همراه است ادامه داد: «نباید در فصل نقل و انتقالات وقفه ای در روند حرکت باشگاه پرسپولیس ایجاد شود. ما به عنوان وزارت ورزش و جوانان مصر هستیم و آقای طاهری حتما حضور داشته باشد و نظر وزیر ورزش و جوانان نیز حضور پر نشاط و موثر آقای طاهری و اعضای هیأت مدیره برای موفقیت تیم پرسپولیس است.»

علی اکبر طاهری بعد از این جلسه از دقایقی پیش در باشگاه پرسپولیس حضور یافت تا کارهای مربوط به نقل و انتقالات و … باشگاه را مورد بررسی قرار دهد. هم اکنون از اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، جعفر کاشانی و حمیدرضا گرشاسبی در باشگاه حضور دارند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41