امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1642

 فاز اول شهرک سلامت اسفندماه امسال افتتاح می شود

 

شهردار اصفهان در نشستی که با موضوع بررسی پیشرفت ساخت شهرک سلامت و با حضور سرمایه گذاران و مدیران این پروژه  برگزار شد گفت: ما پیشرفت پروژه ی شهرک سلامت را به صورت ماهانه دنبال می کنیم و در صدد هستیم تا با افزایش همکاری ها فرایند پیشرفت این پروژه به بهترین وجه ممکن پیش برود .

جمالی نژاد زمان آغاز به کار فاز یک شهرک سلامت را اسفندماه سال جاری اعلام و تصریح کرد : مشکلات و نواقصی در روند تکمیل پروژه وجود داشته است که در جلسات مختلف بین مجموعه ی شهرداری و مدیران اجرایی این پروژه ی برای برطرف شدن آن تلاش شده است و خوشبختانه امروز مشکل خاصی در رابطه با تکمیل پروژه وجود ندارد .

وی با اعلام این خبر که جلسات معاونت های شهرداری و مجریان پروژه ی شهرک سلامت از این پس هر دو هفته یک بار برگزار می شود افزود: تا قبل از اسفند ماه نیز جلساتی با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و وزیر بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی برگزار خواهد شد تا به صورت کامل مشکلات و نواقص موجود از میان برداشته شود.

دکتر جمالی نژاد با اشاره به این که شهرک سلامت پروژه ای است که می تواند کل اصفهان را تحت تاثیر قرار دهد اظهار داشت : این پروژه در عین حال یک پروژه ی ملی است و می تواند الگویی برای تمام کلان شهر های کشور باشد.

شهردار اصفهان با بیان اینکه تاکنون مشکل خاصی در روند تکمیل پروژه وجود نداشته است گفت : در صدد هستیم تا همراه با مطب ها کلینیک هاو پاراکلینیک  ها نیز به شهرک سلامت انتقال پیدا کنند و مردم اصفهان و سراسر کشور و حتی بیماران خارجی بتوانند از خدمات این شهرک استفاده نمایند .

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41