امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 115

 فدراسیون بسکتبال نظارت کافی بر لیگ دسته یک ندارد

مدیر فنی تیم خانه بسکتبال اصفهان گفت: قطعاً دیدار مقابل مس کرمان در دور برگشت مرحله پلی‌آف، در سالن غیراستانداردی برگزار می‌شود.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا مسعود پناهی ، اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم مس کرمان از اسپانسر بسیار قدرتمندی بهره‌مند است، توانسته به‌عنوان تیم سرگروه به مرحله پلی‌آف صعود کند؛ مس از بازیکنانی مثل وحید اسلامی که حتی تا پای قراداد با ذوب آهن و بازی در لیگ برتر هم پیش رفت، برخوردار است.

وی با بیان اینکه تیم خانه بسکتبال بسیار جوان است، افزود: میانگین سنی بازیکنان این تیم کمتر از ۲۰ سال است اما با همدلی خوب توانستند دور رفت در یک دیدار خانگی از سد مس کرمان بگذرند.

پناهی با تأکید بر نبود نظارت کافی فدراسیون بر لیگ دسته یک بسکتبال، خاطرنشان کرد: باید در یک سالن غیراستاندارد که قطعاً از سوی فدراسیون بسکتبال تأیید شده، بازی کنیم؛ مطمئناً در بازی برگشت فضا متعلق به میزبان است.

مدیر فنی تیم خانه بسکتبال اصفهان در مورد شرایط تیمش برای مصاف با مس کرمان در دور برگشت مرحله پلی‌آف، گفت: فردا –پنجشنبه ۲۷ دی ماه- میهمان مس کرمان هستیم. انگیزه مضاعف بازیکنان و مجموعه تیم پس از بُرد شیرین دور رفت مقابل مس و همچنین تمرینات خوبی که طی هفته گذشته داشتیم، شرایط را برای انجام یک بازی بسیار خوب در کرمان مهیا کرده است؛ هیئت بسکتبال استان اصفهان نیز از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند.

وی اضافه کرد: شارا زادوریان، گارد رأس اصلی تیم را به‌دلیل مصدومیت در این دیدار در اختیار نداریم.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41