امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2127

 فرصت مجدد برای ثبت نام ارشد پزشکی در هفته آینده

 باخبرباش / رییس سنجش آموزش پزشکی از فرصت مجدد ثبت نام ارشد پزشکی در هفته آینده خبر داد.

حیدرزاده، رییس سنجش آموزش پزشکی از فرصت مجدد ثبت نام ارشد پزشکی خبر داد و گفت:‌ آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال ۹۹ بر اساس برنامه ریزی قبلی در روزهای ۲۶ و ۲۷ تیرماه برگزار می شود و در صورت هر گونه تغییر، مراتب هفته اول اردیبهشت ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام خواهد شد.
او ادامه داد: با توجه به تمدید مهلت ثبت نام، داوطلبانی که موفق به ثبت نام نشده اند یا هزینه ثبت نام را پرداخت کرده و ثبت نام نکرده اند و همچنین افرادی که نیاز به تصحیح و ویرایش اطلاعات و مدارک خود دارند، می توانند از تاریخ ۲۵ تا ۲۷ فرورین ماه ۹۹ نسبت به ثبت نام یا ویرایش اقدام کنند.
حیدرزاده افزود: با توجه به اینکه ستاد اداری آموزش دانشگاهها در حال فعالیت هستند، لذا افرادی که نیاز به دریافت اطلاعات مربوط به معدل اکتسابی و صدور فرم مربوطه دارند، می توانند معدل اکتسابی خود را دریافت کرده و در فرم ثبت نام درج کنند البته جهت کمک به داوطلبان مجددا در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، مهلت دیگری جهت اعلام معدل در سامانه داده خواهد شد.
رییس سنجش آموزش پزشکی گفت: افرادی که بر اساس تذکر بند ۱-۳ دفترچه راهنمای ثبت نام، جهت ثبت نام در آزمون باید از تحصیل انصراف داده و سپس ثبت نام کنند، با توجه به فعال بودن ستاد اداری آموزش دانشگاهها می توانند اقدام کرده و انصراف دهند. با اینحال این افراد نیز تا زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون، می توانند انصراف دهند.
حیدرزاده یادآوری کرد:‌ در مورد متقاضیان استعداد درخشان نیز، در صورت ایجاد هر گونه تغییر در روند موجود، اطلاعات لازم از طریق همین سامانه اعلام می شود.
او تصریح کرد:‌ در صورت وجود مشکل در مورد هزینه ثبت نام یا روند ثبت نام، یا وجود خطا در ثبت نهایی، داوطلبان می توانند صرفا از طریق سامانه sanjeshp.ir در قسمت تماس با ما، دسته بندی : پشتیبانی سایت، مشکل را به مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کنند.
حیدرزاده گفت: با توجه به اعلام مراجع ذیربط مبنی بر افزایش زمان پایان نیمسال تحصیلی جاری از خرداد ماه به شهریور جهت کمک و مساعدت با داوطلبان، کلیه مواردی که لازم است تا خرداد ماه انجام شود تا تاریخ ۳۱ شهریورماه ۹۹ قابل انجام است. در صورت ایجاد هر گونه تغییر در روند موجود و یا ابلاغ جدید، از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی خواهد شد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41