امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2104

 فروش تجهیزات و دستگاهای سرمایشی بی کیفیت با برندهای معتبر

تجهیزات و دستگاه های سرمایشی بی کیفیت امروزه با برندهای معتبر به فروش می رسد  که متاسفانه این کار بدون هیچ نظارتی در سطح بازار شاهدیم و ضربه زیادی به بازار تاسیسات وارد کرده است.

به گزارش خبرنگار باخبر باش، یکی ازفعالین حوزه تاسسیسات با اشاره به اینکه امروز به وفور شاهد قاچاق تجهیزات و دستگاه های سرمایشی هستیم و با اینکه تاسیسات زیر نظر مجمع امور صنفی پیمانکاران است اما نظارتی را شاهد نیستیم.

مهدی ملکی گفت: شرکت مهندسی هواسیال که مجری خدمات تاسیسات  در کشور است از سال 96 در اصفهان تاسیس شد و به صورت مستقل کار خود را از سال 83 آغاز کرده است که در حال حاضر به عنوان مجری خدمات تاسیسات در کشور مشغول به فعالیت است.

وی  اظهار داشت: شرکت مهندسی هواسیال حایز دو رتبه از سازمان برنامه و بودجه شده است و دارای گرید 5 تاسیسات و تجهیزات و آب است.

وی با بیان اینکه شرکت مهندسی هوا سیال قادر به ارائه خدمات در حوزه برق، تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی، تاسیسات بیمارستانی به صورت تخصصی نظیر گازهای طبی و اتاق ایزوله، سرمایشی مرکزی و تاسیسات صنعتی و موتور خانه  است، گفت: با توجه به تحریم های موجود در حال حاضر محصولات از کشور چین و تایوان در سطح بازار است.

مدیرعامل شرکت مهندسی هوا سیال با اشاره به اینکه  در حوزه تولیدات سرمایشی وگرمایشی به خودکفایی نرسیدیم، ادامه داد: به دلیل تحریم ها سفارشات که قبلا زیر یکماه به مشتری تحویل داده می شد امروزه بیش از دو ماه طول می کشد.

وی از اشتغالزایی مستقیم 10 نفر و به شکل غیر مستقیم ارزاق 20 خانوار خبر داد و گفت: همچنین 20 اکیپ 3 نفره در این شرکت مشغول به کار هستند.

ملکی با بیان اینکه در حوزه تاسیسات نیرو متخصص کارامد به ندرت و محدود داریم، اعلام کرد: لازم است که در رشته فنی تاسیسات نیروی متخصص تربیت و آموزش داده شود.

وی اعلام کرد: متاسفانه در اصفهان حمایتی از کارآفرین و تولید کننده نمی شود و سنگ اندازی های زیادی را از برخی دستگاه ها شاهدیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41