امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 7505

 فهرست روزانۀ رویدادهای شهر در اصفهان رویداد

اصفهان رویداد شرایطی را فراهم کرده که در آن رویدادهای هر ماه توسط مخاطبان این رویدادها امتیاز می گیرند و به عنوان رویداد برتر ماه معرفی می شوند.

به گزارش باخبرباش از ایمنا، کمبود مخاطب همواره یکی از دغدغه های اهالی هنر در اصفهان است. کانال اصفهان رویداد می کوشد تا با تنظیم یک برنامۀ مدون از کلیۀ رویدادهای فرهنگی، هنری، ورزشی، صنعتی، علمی و تفریحی شهر، دسترسی به اطلاعات برنامه های در حال اجرا را برای کسانی که به شرکت در این رخدادها علاقه مندند آسان کند. مدیر این کانال در گفتگو با خبرنگار ایمنا گفت: دغدغۀ ما این بوده که مردم بتوانند از زمان خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و در واقع با این کار می خواهیم به افرادی که بی هدف از خانه خارج می شوند جهت بدهیم تا یک روز خوب و پر بار را برای آن ها رقم بزنیم در اصفهان رویداد مخاطبان می توانند روزانه فهرست همۀ رویدادهای آن روز را به صورت یکجا مشاهده کنند و با توجه به علاقه و زمینۀ فعالیتشان رویدادی را انتخاب کنند و با استفاده از نقشۀ مکان که در دسترسشان قرار می گیرد به راحتی محل مراجعۀ خود را پیدا کنند.
محمد محمد رضایی که خود دانش آموختۀ مهندسی عمران است با اشاره به شکل گیری این کانال گفت: به واسطۀ مجری گری و فعالیت های فرهنگی در جمع های هنری حضور داشتم و متوجه شدم که افراد زیادی تمایل به شرکت در رخدادهای فرهنگی، هنری را دارند اما در جریان زمان و مکان و چگونگی این رویدادها نیستند، به همین جهت با همکاری محمد فتوح آبادی و کسری امانت تصمیم به ایجاد این کانال گرفتیم و بعد آن را به شاخه های بیشتری تعمیم دادیم.
وی در خصوص شیوۀ کسب اطلاع از اخبار شهر گفت: در بیشتر موارد خود عوامل خبر کارشان را می فرستند و برای دریافت دیگر اطلاعات از سایت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و سازمانهای دولتی و...استفاده می کنیم.
محمد رضایی با تاکید بر این که هیچ هزینه ای در قبال درج اخبار از عوامل اجرایی کارها دریافت نمی شود گفت: تمامی کارها با هزینۀ خودمان انجام می شود و بخش های جدیدی از جمله گزارش های ویدئویی اختصاصی به اصفهان رویداد افزوده شده تا اعضا از سطح کیفی کارها نیز با خبر شوند و با پیش زمینۀ ذهنی بهتر و کامل تر تصمیم بگیرند که می خواهند کجا بروند. همچنین برای آشتی مردم با تئاتر طرحی را پیاده کرده ایم که بر اساس آن هر شب به قید قرعه به یکی از اعضای کانال دو بلیط رایگان از نمایش های روی صحنه را می دهیم.
وی افزود: در ماه گذشته نیز اقدامی بر اساس نظر سنجی از مخاطبان انجام دادیم که آن، انتخاب 5 رویداد برتر ماه بود و ان شالله در ماه های آتی نیز این حرکت را ادامه خواهیم داد و برای تشویق به شرکت در این نظر سنجی هم دو دیوان حافظ به دو شرکت کنندۀ نظر سنجی اهدا می شود.
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41