امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2776

 لغو انتخابات سیزدهمین دوره هیئت مدیره انتخابات خانه مطبوعات در لحظات آخر

سیزدهمین دوره هیئت مدیره انتخابات خانه مطبوعات که مقرر بود 24 دی ماه امسال همزمان با 7 استان دیگر برگزار شود در لحظاتی که انتخابات به شماره افتاده بود، لغو شد.

به گزارش خبرنگار باخبرباش،  اداره کل ارشاد اسلامی اصفهان در دقایقی پیش اعلام کرد بر اساس مشکلات فنی در سامانه انتخابات، 24 دی ماه انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات کنسل خواهد شد و 13 بهمن ماه برگزار میشود.

سامانه خانه مطبوعات که از روز گذشته دچار اشکال شده بود باعث شد انتخابات سیزدهمین دوره هیئت مدیره خانه مطبوعات به تعویق بیفتد.

اداره کل ارشاد اسلامی استان اصفهان توضیحات کامل در خصوص تاخیر و به تعویق افتادن این دوره از انتخابات را به زمان دیگری موکول کرد.

هر چند مقرر بود در هفته اول بهمن ماه بر اساس برگزاری مجمع عمومی ، اساسنامه خانه مطبوعات به شور گذاشته و اصلاحات ساختاری آن انجام گیرد.

با تاخیر در انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات گمانه زنی هایی در این ارتباط  پیش می آید که آیا اساسنامه خانه مطبوعات اصلاح خواهد شد یا خیر، آیا خبرنگاران می توانند به حق واقعی خود در این دوره از انتخابات برسند، آیا قرار است راه افراد جدید برای ورود به این دوره از انتخابات باز شود؟

البته قابل ذکر است که در اولین دوره انتخابات الکترونیکی هیئت مدیره خانه مطبوعات نیز  شاهد تعویق در آخرین لحظه بودیم و هیچ گاه دلایل آن از سوی اداره کل ارشاد اصفهان اعلام نشد. 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41