امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2052

 محدودیت تردد در مناطق مرکزی اصفهان از ساعت 9 تا 21 شب اجرایی شد

بدنبال آلودگی شدید هوا در اصفهان، بنا بر ستاد استانی مدیریت بحران مقرر شد که تا پایان هفته از تردد خودروها از ساعت 9 تا 21 شب در هسته مرکزی شهر پیشگیری شود و خودروها زوج و فرد شوند.

به گزارش خبرنگار باخبرباش، با تیره شدن هوای اصفهان به دنبال تشدید آلودگی هوا، کارگروه هماهنگی شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان اطلاعیه منتشر کرد که مطابق با آن شروع فعالیت دستگاه‌های اجرایی به جز دستگاه‌های خدمات رسان و امدادی با یک ساعت تاخیر روز سه شنبه در شهرستان اصفهان، لنجان، شاهین شهر ، خمینی شهر، فلاورجان و برخوار و انجام خدمات به صورت دورکاری برای کارکنان دارای بیماری‌های زمینه‌ای و آسیب پذیر با موافقت مدیر مربوطه صورت خواهد گرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با اعلام زوج و فرد خودروها در این هفته از ساعت 9 صبح تا 21 شب، گفت: عدم فعالیت کوره‌های تولید گچ و آجر، کاهش فعالیت بخش‌های صنعتی آلاینده، ممنوعیت تردد خودروها، کامیون‌ها، اتوبوس ها و موتورسیکلت‌های دودزا و فاقد معاینه فنی، عدم انجام عملیات عمرانی، فعالیتهای معدنی، خاکبرداری، سوزاندن ضایعات و هرگونه فعالیتی که منجر به تشدید آلاینده‌ها خواهد شد، توصیه می‌شود.

وی بیان کرد: عدم انجام عملیات عمرانی، غعالیت‌های معدنی، خاکبرداری، سوزاندن ضایعات و هرگونه فعالیتی که به تشدید آلاینده‌ها منجر خواهد شد ضروری است.

شیشه فروش با توصیه  به عموم شهروندان گفت:  از سفرهای غیرضرور شهری، عدم استفاده از خودروهای شخصی، استفاده از ماسک، عدم فعالیت‌های بدنی در فضاهای باز و رعایت الگوی مصارف گاز و اعلام هرگونه اخبار مرتبط با تخلف‌های مرتبط با آلودگی هوا به تلفن ۱۳۷ شهرداری، ۱۹۰ بهداشت و اداره کل محیط زیست توصیه جدی می‌شود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41