امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 2
 تعداد بازدید - 4194

 مدیرانی که می توانند منشا خیر و برکت باشند ، چرا ... ؟؟؟

مدیرعامل پروژه شهرک سلامت : مسئولان جدید استان، آمده اند که بگویند 12 سال شهر متوقف بوده است و چه کارهایی می شد انجام داد ولی انجام نشد. آمده اند بگویند چه میزان به شهر اصفهان ظلم شده است .

به گزارش
خبرنگار باخبرباش،   ، مدیرعامل پروژه شهرک سلامت ،  علت پیشرفت کند شهرک سلامت را رییس سابق سازمان مسکن و شهرسازی اعلام داشت و گفت: در 4 سال گذشته بیشتر فعالیت عمرانی اصفهان  به سرانجام نرسیده وتمامی کارها بر زمین مانده که این خود  مانع پیشرفت اصفهان است .
وی ادامه داد: کمیسیون ماده 5 ، بیمارستان شهرک سلامت  را یک بار زمانی که محمودزاده رئیس اداره کل مسکن و شهرسازی بود، دریافت و شروع به کار کردیم ولی
به خاطر سلیقه ای عمل کردن رییس سازمان و به بهانه کشاورزی بودن زمین ها طرح متوقف شد که ادعایی کاملا بی اساس بود ، چرا که راهکارش اهدا 10 برابر زمین از طرف شهردای به سازمان کشاورزی است که این سازمان از  تعاملی بودن استاندار قبلی اصفهان  با سازمان ها و ارگان ها ، سواستفاده  و اکنون 2 سال است که فعالیت ساخت و ساز بیمارستان  متوقف گردیده است.

صرامی در خصوص نام این ارگان که مانعی بر سر راه خدمات رسانی در شهر اصفهان شده است، عنوان کرد: : چرا باید بترسیم از گفت و گوی واقعی؟ چرا باید بخاطر رضایت یک نفر، رضایت 5 میلیون نفر مردم استان را از دست بدهیم؟ من با صراحت می گویم، اداره کل مسکن و شهرسازی بزرگترین مانع برای ساخت بیمارستان شهرک سلامت محسوب می شود.

مدیرعامل پروژه شهرک سلامت خاطر نشان کرد : به عنوان سرمایه گذار و کارآفرینی که بیش از 20 هزار شغل در شهر اصفهان ایجاد کرده است، می گویم محسن مهرعلیزاده استاندار اصفهان، علی مقدس زاده معاون هماهنگی امور عمرانی، قربانعلی قائمی مشاور عالی استاندار، امیر کریمی دستیار ویژه و محمدعلی شجاعی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه ی منابع استانداری، به یاری شهر اصفهان آمده اند.
وی افزود :
مسئولان جدید استان، آمده اند که بگویند 12 سال شهر متوقف بوده است و چه کارهایی می شد انجام داد ولی انجام نشد. آمده اند بگویند چه میزان به شهر اصفهان ظلم شده است.
صرامی تاکید کرد : کاری را که در 5 سال گذشته نتوانسیم به سرانجام برسانیم ، دکتر مهرعلیزاده در یک روز به اتمام رساند، اگر 4 سال پیش این پروژه به اتمام می رسد ، اکنون اصفهان دارای یک بیمارستان 1000 تختخوابی مجهز بود با سرمایه ای خارجی  که باعث راه اندازی توریسم درمانی ، اشتغالزایی ،و جذب سرمایه و دگرگونی اقصاد استان می شد که متاسفانه به خاطر نالایقی مدیران قبلی این امر ممکن نگردید.

کارآفرین نمونه کشور،  استاندار اصفهان را امیدی برای سرمایه گذاران خواند و تصریح کرد : رفتاری که با من کردند با سرمایه گذارانی که از اصفهان رفته اند هم انجام داده اند. آن ها اصفهان را رها کردند و به تهران، قم، کیش و مشهد رفتند. من آن ها را دوباره دعوت کردم و به آن ها گفتم بازگردید که امید به شهر ما آمده است. مهرعلیزاده که مهر و محبت در وجودش هست، به شهر ما آمده است. مردی که مدیران کشوری را همراه خود کرد و برعکس استانداران قدیم مدیرانی که مردم از آن ها ناراضی بودند و نشان دادند که هیچ کاری نمی توانند بکنند، را کنار گذاشت.

وی گفت: من تحمل کردم و صبورانه در اصفهان ماندم تا استانداری مثل مهرعلیزاده استاندار شهر شود و بتواند مشکلات را حل کند و من هم بتوانم کار کنم. هر کس دیگری جای من بود شهر را رها می کرد و می رفت ولی من ماندم به دلیل اینکه به مردم شهر تعهد داشتم. تعهدم را وقتی ثابت کردم که لوله های سقف پارکینگ سیتی سنتر ریزش پیدا کرد و قسم خوردم 20 هزار شغل ایجاد می کنم و اکنون در سیتی سنتر فدک، این کار را انجام داده ام.

صرامی در  خصوص فواید  ایجاد شهرک سلامت برای اصفهان تاکید داشت : برای اینکه ببینیم شهرک سلامت چه کرده باید به خیایان شیخ مفید مراجعه کنید ، بار ترافیکی قابل توجهی از آن محدوده و خیابان های اطراف آن کاسته شده که علت آن انتقال کلینیک پورسینای حکیم به شهرک سلامت است که روزانه بین 300 تا 400 بیمار را پذیرش میکند.

وی ادامه داد: حدود 700 پزشک نامی شهر اصفهان در مجموعه شهرک سلامت با جدیدترین تجهیزات روز دنیا  مستقر خواهند شد و این شهرک جایگزین بیمارستان‌های پیشرفته تهران خواهد شد تا بیمار اصفهانی از مراجعه به تهران بی‌نیاز شود

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41