امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 6250

 مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان : فرآیند استعدادیابی باید به باشگاه‌های ورزشی متصل شود

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت: برای موفقیت در حوزه ورزش قهرمانی زیرساخت‌های لازم باید فراهم و فرایند استعدادیابی به باشگاه ها متصل شود.

علی قاسمی در حاشیه اولین جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی، اظهار داشت: یکی از کارهای ماندگاری که توسط اداره‌کل ورزش و جوانان و هیأت‌های ورزشی برنامه‌ریزی شده، استعدادیابی است.
وی گفت: در حوزه ورزش قهرمانی نیاز به زیرساخت بود که خوشبختانه این اقدام توسط هیأت‌های ورزشی و اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان در حال انجام است. البته نباید تنها به این برنامه‌ها بسنده کرد. تعریف و مبانی فرایندهای رشد کودکان و نوجوانان باید در باشگاه‌های ورزشی پیاده شود.
قاسمی افزود: فرایند استعدادیابی رشته‌های مختلف ورزشی باید به زیرساخت‌های فنی و اجرایی باشگاه‌هایی از جمله سپاهان، ذوب آهن، گیتی‌پسند، باشگاه مقاومت و باشگاه‌هایی که در عرصه حرفه‌ای فعالیت می‌کنند متصل شود تا شاهد نتایج خوبی باشیم.
مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان بیان کرد: امروز شاهد استقبال خوبی از اولین مرحله جشنواره همگانی استعدادهای ورزشی بودیم. قطعاً با استمرار این قبیل برنامه‌ها می‌توانیم استعدادهای ورزشی را کشف کنیم. نیاز تیم‌های مخلتف استانی و باشگاهی در سال‌های آینده با این قبیل برنامه‌ها تأمین می‌شود و در نتیجه شاهد پویایی و حیات مجددی در حوزه ورزش قهرمانی در دهه آینده خواهیم بود.
قاسمی خاطرنشان کرد: سازمان ورزش شهرداری اصفهان نیز از سال آینده با برگزاری برنامه‌هایی در حوزه ورزش محلات به خصوص مسابقاتی در 25 رشته ورزشی، فرایند استعدادیابی را انجام می‌دهد و قطعاً نتایجی را  برای برنامه اصفهان 1400 ارائه می‌دهد.
وی اضافه کرد: هدف سازمان ورزش شهرداری اصفهان زمینه‌سازی ظهور و بروز استعدادها در عرصه برنامه‌های محلی و شهروندی است که با برگزاری رویدادهای مختلف ورزشی نیز می‌توانیم استعدادهای خوبی کشف کنیم.
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41