امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 609

 آخرین اخبار حلب

ارتش سوریه همچنان به عملیات خود در محله‌های شرقی حلب ادامه می‌دهد،‌در حالی که خبرهایی از آماده شدن نیروهای ویژه برای آغاز نبردها در بخش جنوبی این محله‌ها حکایت می‌کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در جبهه حلب، یک منبع میدانی سوری تاکید کرد نیروهای ارتش و همپیمانان مرحله تثبیت در مناطق آزاد شده شرق حلب را پشت سر گذاشته و تانک‌‌ها و دیگر تجهیزات نظامی آنها به سمت جنوب محله‌های شرقی حرکت کرده و در برخی محورها برای ورود به محله‌های باقی‌مانده مستقر شده است.

این منبع که با خبرنگار تسنیم گفت‌وگو می‌کرد، تاکید کرد آزادسازی بخش جنوبی برای ارتش آسان‌تر از بخش‌های دیگر است، چرا که مهمترین دژهای تروریست‌ها در بخش شمالی آن فروپاشیده و همزمان مواضع آنها هدف حملات خمپاره‌ای و هوایی قرار دارد که هدف از آن انهدام مقرها و  انبارهای مهمات است که به فروپاشی صفوف تروریست‌ها سرعت می‌بخشد.

خبرنگار تسنیم در حلب گزارش داد درگیری‌های شدیدی میان ارتش سوریه و تروریست‌های جبهه النصره در بخش‌های شمالی محله الشیخ سعید رخ داده است، تکفیری‌ها برای اشغال مجدد این محله که ارتش روز گذشته از چنگال آنها آزاد کرد، تلاش می‌کنند، این در حالی است که تکفیری‌ها به محله السکری و مناطق اطراف عقب‌نشینی کرده‌اند.

این در حالی است که حالتی از سردرگمی و آشفتگی به وضوح در گروه‌های تروریستی در حومه‌های حلب و به ویژه در شرق شهر حلب حاکم شده است به طوری که رامی‌عبدالرحمن از مخالفان سوری با اعتراف به پیشروی ارتش و موفقیت آن در پاکسازی بخش شمالی آن،‌به گروه‌های تروریستی حمله کرد.

عبدالله المحیسنی مفتی به اصطلاح شرعی جبهه تروریستی  النصره و جیش‌الفتح در صفحه شخصی خود در توئیتر از خیانت گروه‌های تروریستی به یکدیگر سخن گفت و در  اوج انفعال و ضعف مدعی شد من کسی که تصمیم‌گیرنده باشد،‌نیستم،‌بلکه خداوند تصمیم‌گیرنده است، از مردم حلب عذرخواهی می‌کنم،‌فرماندهان متفرق شدند و ما را رها کردند و شما را تنها گذاشتند.

اظهارات منفعلانه المحیسنی وهابی مشهور سعودی با هدف توجیه ناتوانی‌اش برای آغاز هرگونه حمله تروریستی برای شکستن حلقه محاصره تروریست‌ها مطرح شده که بر عمق سرخوردگی گروه‌های تروریستی شرق حلب و فروپاشی صفوف آنها مهر تایید می‌زند، گروه‌های تروریستی بر روی این تروریست سعودی حساب باز می‌کردند و این تروریست خطرناک با استفاده از ابزارهای رسانه‌‌ای که در اختیارش قرار داده بودند، همواره در رسانه‌های حامی تروریسم حاضر می‌شد و مرتب وعده شکستن حلقه محاصره تروریست‌ها و بازگشایی راهی به شرق حلب را تکرار می‌کرد، اما این وعده‌ها بیهوده بود و هیچ نتیجه‌ای نداشت به طوری که سرکرده وهابی تروریست‌ها اعتراف کرد که تروریست‌ها به یکدیگر خیانت کرده و همدیگر را تنها گذاشتند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41