امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4771

 مدیریت حضور ایران در سه رویداد جهانی حوزه صنعت ساختمان طی یک ماه

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان گفت: این شرکت به عنوان نماینده انحصاری شرکت dmg::events در ایران، طی یک ماه گذشته موفق شد حضور ایرانیان در سه رویداد مهم صنعت ساختمان جهان را مدیریت و برنامه ریزی کند. 

به گزارش واحد رسانه شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، رسول محققیان با اشاره به هماهنگی استقرار پاویون ایران در بزرگترین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان از برند Big5 در شرق آفریقا و در کشور کنیا اظهار داشت: این نمایشگاه به عنوان تنها نمایشگاه رسمی هفته ساخت و ساز کنیا، میزبان بیش از 200 غرفه دار از کشورهای مختلف بود و شرکت های ایرانی نیز توانستند با حضور در این نمایشگاه که از 12 تا 14 آبان ماه در نایروبی برگزار شد، با بازار کشور کنیا به عنوان با ثبات ترین کشور منطقه شرقآفریقا از نزدیک آشنا شوند.

وی ادامه داد: اهمیت کنیا در بازار شرق آفریقا به عنوان دروازه ورودی به کشورهای این منطقه و امکانات موجود برای سرمایه گذاری در زمینه صنعت ساخت و ساز در برنامه های زیرساختی دولت کشورهای کنیا، اتیوپی، موزامبیک و اوگاندا، موجب شد بسیاری از فعالان این صنعت از کشورهای مختلف با حضور در این نمایشگاه از این فرصت استفاده کرده و سهمی از بازار این منطقه را جست و جو کنند که خوشبختانه شرکت های ایرانی نیز توانستند از این فرصت بهره مند شوند.

محققیان همچنین اظهار داشت: همزمان با این نمایشگاه، کنفرانس سالانه سازمان ملی ساخت و ساز کنیا و بیش از 15 کارگاه آموزشی نیز برگزار شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به استقرار پاویون ایران در نمایشگاه صنعت ساختمان امارات و نمایشگاه بین المللی سیمان و بتن خاورمیانه از 1 تا 4 آذر ماه بیان داشت: در این دو رویداد نیز شرکت نمایشگاه اصفهان موفق شد حضور ایرانیان در میان نمایندگان 65 کشور جهان را مدیریت کرده و زمینه ای را فراهم سازد تا شرکت های ایرانی بتوانند علاوه بر غرفه داران کشورهای مختلف با بیش از 80 هزار بازدید کننده از سراسر جهان، ملاقات داشته و از این فرصت برای ارتقای تولیدات و خدمات، به روز رسانی تکنولوژی و همچنین تقویت و گسترش مراودات تجاری خود استفاده کنند. 

وی با اعلام این که شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برای هفتمین سال متوالی، پاویون ایران را در نمایشگاه صنعت ساختمان امارات، مدیریت کرده و همچنین برای پنجمین سال متوالی، حضور شرکت کنندگان ایرانی در نمایشگاه سیمان و بتن خاورمیانه را پوشش داد، تأکید کرد: حضور مستمر و موفق تولید کنندگان ایرانی در این دو رویداد طی دوره های گذشته و همچنین در سال جاری، دلیل بر اعتماد به نفس حاصل از توانایی های بین المللی ایران در بازار جهانی صنعت ساختمان است.

وی افزود: نمایشگاه " بیگ فایو" دبی به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین نمایشگاه حوزه صنعت ساختمان در منطقه، سی و هفتمین دوره خود را در 5 بخش مهم و کلیدی شامل ساختمان های هوشمند و فنون طراحی، ابزارهای ساخت و ساز و مصالح ساختمانی، عایق های ساختمانی و سازه های ویژه، طراحی داخلی و سیستم های گرمایشی و سرمایشی پشت سر گذاشت و همزمان با آن، 130 سمینار و کارگاه آموزشی برپا شد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان، گفت: از ایران 9 مشارکت کننده در این نمایشگاه حضور یافتند و همچنین در کنفرانس ها و برنامه های جنبی این رویداد نیز شرکت داشتند.   

به گفته وی، شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان همزمان با هماهنگی و مدیریت پاویون ایران در نمایشگاه صنعت ساختمان دبی، اعزام هیأت بازدید تخصصی 30 نفره را نیز برنامه ریزی کرد و از این طریق شرایطی را فراهم کرد تا متخصصان صنعت ساختمان بتوانند با بازدید از این نمایشگاه، اطلاعات و تبادلات مورد نیاز خود را به دست آورند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41