امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 5625

 مسابقه تصويرسازي و داستان نويسي روز جهاني تالاب ها فراخوان شد

سازمان مردم نهاد بچه هاي آب مسابقه تصويرسازي و داستان نويسي تالاب را به مناسبت روزجهاني تالاب ها برگزار می کند.

به گزارش باخبرباش از ایمنا، سازمان مردم نهاد بچه هاي آب در نظر دارد با مشاركت و همراهي دبيرخانه سازمان هاي مردم نهاد تالابي كشور مسابقه تصويرسازي و داستان نويسي تالاب را به مناسبت روزجهاني تالاب ها در سال ۲۰۱۷ برگزار نمايد.
از اين رو با عنايت به اينكه زيست بوم هاي تالابي از جايگاه بالايي در سطح جهان برخوردار هستند و در سطح محلي نيز زمينه هاي اشتغال و رفاه مردمان بومي را فراهم مي كنند در فراخوان مسابقه تصويرسازي و داستان نويسي فوق الذكر از ميان داستان ها و تصاوير ارسال شده، آثار برتر انتخاب خواهد شد كه در بهمن ماه ۹۵ همزمان با روز جهاني تالاب ها و در مراسمي ويژه، از پديدآورندگان اين آثار بوسيله اهداي جايزه و تنديس قدرداني خواهد شد.
همچنين نمايشگاهي از آثار برگزيده نيز در روز جهاني تالاب ها برپا مي شود و در نهايت كتابي از اين آثار به چاپ خواهد رسيد كه صاحبان آن به عنوان تالاب يار انتخاب و معرفي مي گردند.
علاقمندان مي توانند براي دريافت اطلاعات بيشتر تا تاريخ 30 دی ماه 95 با شماره ۶۶۴۲۹۵۶۱ و ۶۶۴۲۶۵۶۱ تماس گرفته و يا به آدرس تهران، ضلع شمالي بزرگراه شهيد حكيم،بين شيخ فضل اله و يادگار امام، پارك طبيعت پرديسان مراجعه نمایند.  تلفن ۴۲۷۸۱۰۰۰ و آدرس الكترونيكي www.doe.ir و پست الكترونيكي info@doe.ir صندوق پستي ۱۴۱۵۵.۷۳۸۳ مراجعه كنند. 
 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41