امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3469

 مکانیزم استرداد اضافه پرداخت پژو ۲۰۰۸

محمدحسن نعمت‌اللهی مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در رابطه با چگونگی استرداد اضافه پرداختی به ثبت‌نام‌کنندگان 2008 و راهکار سازمان حمایت برای این موضوع، گفت: تا زمانی که شکایتی توسط مردم به ما اعلام نشود، سازمان حمایت نمی‌تواند موضوعی را پیگیری کند.

مدیر روابط عمومی سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با بیان  اینکه از روز شنبه گذشته که محمود نوابی، رئیس سازمان حمایت اعلام کرد امکان استرداد اضافه‌پرداختی ثبت‌نام کنندگان خوردوی پژو 2008 وجود دارد تاکنون هیچ شکایتی توسط ثبت‌نام‌کنندگان و متقاضیان این خودرو به سازمان نشده است.

نعمت‌اللهی بیان داشت: در صورتیکه شکایتی وصول شود، مانند معمول که سازمان حمایت به شکایت‌های مردمی رسیدگی می‌کند، سازمان موظف است که آن شکایت را پیگیری کند.

وی تاکید کرد: هیچ گزارشی از شکایت و ابراز ناراحتی پیرامون اضافه پرداختی بابت پیش‌پرداخت 2008 توسط ثبت‌کنندگان به سازمان حمایت و شماره تلفن 124  این سازمان نشده است. 

براساس این گزارش سید محمود نوابی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت روز شنبه گذشته با اشاره به ایجاد حاشیه در موضوع پیش فروش خودروی پژو 2008 و دریافت 60 میلیون تومان از متقاضیان گفته بود تدبیر ویژه‌ای اندیشیده شده و ممکن است اعلام شود تا مصرف‌کنندگانی که تمایل ندارند مبلغ اضافه پرداختشان نزد ایران خودرو بماند، بتوانند 10 یا 15 میلیون تومان اضافه‌ای که پرداخت شده را پس بگیرند و در زمان تحویل خودرو، بقیه قیمت خودرو را پرداخت کنند. 

اظهارات نوابی در حالی است که نعمت‌زاده گفته است: پیش‌فروش پژو 2008 مشمول قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو نمی‌شود و به همین دلیل دریافت پیش‌پرداخت 60 میلیون تومانی از نظر ما ایرادی ندارد.

منبع خبر :   افکار خبر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41