امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2154

 نتایج قطعی شمارش آرا حوزه‌های انتخابیه استان اصفهان اعلام شد

 باخبرباش : نتایج آرای نامزدهای منتخب حوزه‌های انتخابیه یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستانهای کاشان، اردستان، خمینی شهر، نایین و خورو بیابانک و شهرضا و دهاقان، مبارکه، گلپایگان و خوانسار، فلاورجان، شاهین شهر و برخوار و میمه، فریدن و فریدونشهر و بویین میاندشت و چادگان، اصفهان و نطنز استان اصفهان و ارامنه جنوب کشور اعلام شد.

بر اساس اعلام ستاد انتخابات کشور، الهام آزاد از حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک و سیدجواد ساداتی‌نژاد از حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل، محمدتقی نقدعلی از حوزه انتخابیه خمینی شهر و سید صادق طباطبایی‌نژاد از حوزه انتخابیه اردستان، سمیه محمودی  از حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان ،پروین صالحی از حوزه انتخابیه مبارکه، سیدمسعود خاتمی از حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار، سیدناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان، حسینهلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر و برخوار و میمه،حسین محمدصالحی دارانی از حوزه انتخابیه فریدن وفریدونشهر و بویین میاندشت و چادگان، رابرت بگلریان از حوزه انتخابیه ارامنه جنوب کشور، امیر حسین بانکی و  عباس مقتدایی، مهدی طغبانی و زهرا شیخی و حجت الاسلام حسین میرزایی از حوزه انتخابیه اصفهان، سید ناصر موسوی لارگانی از حوزه انتخابیه فلاورجان  به عنوان نمایندگان مجلس یازدهم شورای اسلامی انتخاب شدند. 

در حوزه انتخابیه نایین و خور و بیابانک از مجموع ۲۶ هزار و ۳۱۹ رای ماخوذه، الهام آزاد با هشت هزار و ۵۷۰ رای انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد از مجموع ۱۱۹ هزار و ۹۲۸ رای صحیح ماخوذه، با کسب ۸۸ هزار و ۹۴۶ رای انتخاب شد.

در حوزه انتخابیه خمینی شهر، محمد تقی نقد علی از ۶۹ هزار و ۵۱۸ رای صحیح ماخوذه، با کسب ۳۶ هزار و ۵۵ رای اکثریت آرا را به دست آورد.

در حوزه انتخابیه اردستان، از ۲۶ هزار و ۶۲۸ رای صحیح ماخوذه، سید صادق طباطبایی نژاد با کسب ۱۳ هزار و ۲۲۹ رای به مجلس راه یافت.

در حوزه انتخابیه شهرضا و دهاقان از مجموع ۵۷ هزار و ۹۹۱ رای صحیح ماخوذه، سمیه محمودی با ۲۰ هزار و ۵۴۲ رای، بیشترین آرا را کسب کرد.

در حوزه انتخابیه مبارکه از مجموع ۳۹ هزار و ۱۹۶ رای ماخوذه ، پروین صالحی با ۱۲ هزار و ۷۵ رای حائز بیشترین آرای حوزه شد.

در حوزه انتخابیه گلپایگان و خوانسار از مجموع ۳۸ هزار و ۸۰۹ رای ماخوذه ، سید مسعود خاتمی با ۲۱ هزار و ۴۶۴ رای حائز بیشترین آرای حوزه شد.

در حوزه انتخابیه اصفهان ، امیرحسین بانکی پور با ۲۴۵ هزار و ۶۲۹ رای، عباس مقتدایی خوراسگانی با ۲۲۸ هزار و ۳۸ رای، مهدی طغیانی با ۱۸۸ هزار و ۳ رای،
زهرا شیخی با ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ رای و حجت الاسلام حسین میرزایی با ۱۶۳ هزار و ۳۷۰ رای به مجلس شورای اسلامی راه یافتند.

در حوزه انتخابیه نجف آباد و تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی با ۵۷ هزار و ۷۰۰ رای منتخب مردم این اهالی برای مجلس اعلام شد.

در حوزه انتخابیه فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی بیشترین آرا  را بدست آورد.

در حوزه انتخابیه شاهین شهر و برخوار و میمه حسینعلی حاجی دلیگانی ۶۳ هزار و ۷۷۰ رای اکثریت آرا را بدست آورد.

رای گیری ۲ حوزه انتخابیه سمیرم و لنجان به دور دوم کشیده شد.

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، روز جمعه دوم اسفند در سراسر کشور برگزار شد.

سه میلیون و ۶۰۰ هزار نفر از جمله ۱۷۰ هزار و ۴۰۰ رای اولی، واجد شرایط رای دادن در استان اصفهان بودند.

در انتخابات دوم اسفند ۲۹۱ نامزد در استان اصفهان با یکدیگر رقابت کردند که از بین آنها ۲۰ نماینده همراه با نماینده ارامنه وارد مجلس می‌شود.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-A

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41