امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 614

 نقض مجدد توافق از سوی تروریست‌ها و جلوگیری از عبور اتوبوس‌های«کفریا و فوعه»

تروریست‌های باقی‌مانده در محله‌های شرقی حلب بار دیگر توافق تبادل را نقض کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در سوریه، تروریست‌های باقی‌مانده در محله‌های شرقی حلب بار دیگر توافق را  با پافشاری بر خروج سرکردگانشان با خودروهای اختصاصی‌شان نقض کردند.

یکی از منابع تسنیم با بیان این مطلب گفت: بله، افراد مسلح بار دیگر توافق را نقض کردند، آنها اصرار دارند تا سرکردگانشان با خودروهای اختصاصی خود خارج شوند که ارتش سوریه با این درخواست آنها مخالفت کرده است.

بر اساس اطلاعات موجود همچنان حدود 2200 فرد مسلح در محله‌های شرقی حلب باقی مانده‌اند، البته خبرنگار تسنیم می‌گوید: هنوز معلوم نیست شاید شماری از تروریست‌ها در این محله‌ها مخفی شده باشند و تعدادشان مشخص نیست، زیرا دروغگویی آنها پایانی ندارد.

مهمترین گروهی که در محله السکری باقی مانده، گروه تروریستی موسوم به نورالدین زنگی است که با اکثر سرکردگانش حضور دارد، اکثریت افراد مسلح این گروه از ساکنان حلب هستند، گفته می‌شود شماری از سرکردگان خارجی این گروه هم حضور دارند.

تروریست‌های تکفیری همچنین اتوبوس‌های اعزامی از کفریا و فوعه را در ایست‌های بازرسی خود در الراشدین متوقف کرده و اجازه حرکت به آنها نمی‌دهند و به همین سبب بسیاری از سرنشینان این اتوبوس‌ها که بیمار و مجروح هستند به‌خاطر شرایط سخت آب و هوایی و سرمای شدید به‌شدت در رنج هستند و بدتر از همه این‌که تروریست‌های تکفیری به آنها فحاشی و آنها را تحقیر می‌کنند.

یک منبع مطلع با بیان این مطلب به خبرنگار تسنیم در سوریه گفت اتوبوس‌های حامل بیماران و مجروحان شهرک‌های کفریا و فوعه از روز گذشته همچنان در ایست بازرسی باند تروریستی جیش‌الفتح متوقف هستند و تروریست‌ها  اجازه عبور به آنها نمی‌دهند.

یک افسر سوری شب گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم تأکید کرد دولت سوریه درخواست افراد مسلح را رد کرده، اما آنها گفته‌اند تنها در مقابل خروج 10 خودروی اختصاصی‌شان، اجازه می‌دهند یک دستگاه اتوبوس حامل ساکنان کفریا و فوعه خارج شود.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41