امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 974

 نمایشگاه صنعت، به تحقق شعاراقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی کمک می کند

معاون مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت گفت: برپایی این گونه نمایشگاه ها نقش مهمی در تحقق شعار " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" در سطح استان دارد.

 جواد جلیلی اظهار داشت: بازدید هیأت 50 نفره اقتصادی و صنعتی از کشور مالزی، حضور 140 مشارکت کننده از استان های مختلف کشور، اختصاص 9200 مترمربع فضای نمایشگاهی و بازدید هیأت هایی از شهرک های صنعتی استان از جمله ویژگی هایی بود که به این نمایشگاه قوت بخشید.

وی با ابراز امیدواری از این که مشارکت کنندگان در طول چهار روز برپایی نمایشگاه، توانسته باشند بهره برداری لازم را از بستر ایجاد شده کسب کنند، بیان داشت: با توجه به اهميت انكار ناپذير عرصه هاي مختلف صنعت در توسعه اقتصادي و افزايش توان رقابتي كشور در بازارهاي جهاني و همچنين با توجه به نقش همیشگی استان اصفهان در پيشبرد و تقويت بخش صنعتي كشور به عنوان يكي از اركان مهم و تأثیرگذار، برگزاری این نمایشگاه در قوی تر کردن ارتباط صنعت و دانشگاه، تحقق مؤلفه های اقتصاد مقاومتی و رفع مشکلات و دغدغه های صنعتگران مثمر ثمر خواهد بود.

وی تأکید کرد: در دنياي امروز نمايشگاه ها به عنوان ابزار توسعه اقتصادي و اهرمی توانمند برای ايجاد فضاي گفت و گو و رقابت ميان فعالان يك عرصه، تلقی شده و نقش به سزايي در پيشبرد اهداف صنعتي كشورها دارند. از این رو مسوولان بخش خصوصی و دولت باید حضور در نمایشگاه ها را غنیمت بشمارند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41