امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 447

 نگارخانه ی هنر اصفهان سیتی سنتر در سالی که گذشت

گذری بر فعالیت های نگارخانه ی هنر اصفهان سیتی سنتر در سالی که گذشت و برنامه های آن در سال جدید

 

در سالی که گذشت نگارخانه ی هنر اصفهان سیتی سنتر با برگزاری 30 رویداد مختلف و متفاوت همچون برگزاری نمایشگاه های گروهی و انفرادی در رشته های نقاشی ، عکاسی ، صنایع دستی و ...  به کار خود خاتمه داد . رویداد هایی که همگی در جهت حمایت از هنرجویان و هنرمندان تدارک و برگزار گردید .

 

در طول یک سال گذشته نزدیک به 8000 نفر به صورت مداوم از نمایشگاه ها برگزار شده دیدن نمودند که این خود اتفاقی بی نظیر در راستای فرهنگ سازی و آشنایی با فضای نگارخانه ای و  ایجاد ارتباطی دو سویه در جهت حمایت از هنرمندان و نیز فرهنگ سازی در زمینه ی خرید کالاهای هنری داخلی به جای خرید اقلام مصرفی وارداتی به شمار می رود .

 

سیاست کاری نگارخانه ی هنر اصفهان سیتی سنتر در دوسال اخیر با توجه به جایگاه این نگارخانه دربزرگترین مراکز خرید کشور بر حفظ ارزش های هنری و فرهنگی و نیز برقراری ارتباط بین مردم با فضای فرهنگی پایه گذاری شده بود حال آن که در سال آینده این رویه با کمی تغییرات به سمت استعدادیابی هنری سوق داده خواهد شد .

 

این طرح در صورت تایید و همکاری نهاد های مرتبط طرحی جامع برای حمایت از هنرمندان  نوآور در سطح اصفهان و کشور است که در صورت نهایی شدن در نگارخانه ی هنر اصفهان سیتی سنتر به اجرا در خواهد آمد .

 

نمایشگاه قصد دارد با  در اختیار قرار دادن فضای نمایشگاهی خود به این دسته از هنرمندان در طرحی جامع و در رشته های مختلف همچون هنرهای تجسمی ،طراحی داخلی ،طراحی صنعتی و ...به معرفی و فروش آثار این عزیزان بپردازد

 

لازم به ذکر است که در صورت تایید ، چگونگی روند کار از طریق دفتر نگارخانه ، شبکه های اجتماعی مرتبط و مطبوعات به اطلاع دوستان علاقه مند خواهد رسید .

 

باآروزوی سالی پر از شادی ، سلامتی و پر از موفیقت برای هم استانی ها و هموطنان گرامی

 

سعید کیارسی مسول اجرایی نگارخانه ی اصفهان سیتی سنتر

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41