امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 1087

 هفت سالن سینما در مجموعه تجاری سیتی سنتر ایجاد می شود

به گزارش باخبرباش ، مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان، ضمن تشکر از رویکرد فرهنگی سیتی سنتر، این مرکز تجاری بزرگ و بی بدیل در اصفهان، از ایجاد هفت سالن سینما در  این مجموعه خبر داد و گفت: این سالن ها متشکل از یک سالن بزرگ چند منظورۀ 250 نفره و 6 سالن کوچک است که به منظور ارتقای سطح رفاه و فرهنگ مردم ساخته می شود.
حجت الاسلام حبیب ارزانی در خصوص زمان تکمیل این پروژه اعلام کرد که تلاش مدیران این مجموعه بر تحویل این سالن ها همزمان با روز سینما (21 شهریور ماه) است اما چنانچه وقفه ای ایجاد شود، به حول و قوۀ الهی بعد از پایان ماه محرم و در آذر ماه، این هفت سالن  آمادۀ خدمت رسانی به مردم شریف اصفهان است.
وی با اشاره به موفقیت طرح ایجاد سالن سینما در مراکز تجاری در تهران، این حرکت را اقدامی شایسته در جهت کمک به فرهنگ و هنر اصفهان دانست و افزود: تصمیم ما بر این است که تا آخر سال جاری در شهرستان های گلپایگان، نطنز، دهاقان و بهارستان نیز از مکان هایی که آمادگی تبدیل به سالن سینما را دارند بهره برداری کرده و در این شهرستان ها نیز سالن سینما ایجاد کنیم.
مدیر کل ارشاد اصفهان، با اشاره به این که در سال گذشته اصفهان سهم خوبی از اعتبارات کشوری در راستای ایجاد و تجهیز سالن های سینما داشت، ابراز امیدواری کرد که امسال نیز با داشتن سهمی متعارف بتواند سالن های بیشتری را در شهرستان ها به سینما مجهز کند.
گفتنی است مجموعه تجاری سیتی سنتر اصفهان،  بزرگترین مرکز خرید ایران و پنجمین مرکز خرید بزرگ دنیا است که باعث شده نام اصفهان بار دیگر در بین نام شهرها و کشورهای معتبر دنیا جلوه گری کند. این مجموعه شامل هفت طبقه است که 2 طبقۀ آن به صورت پاركينگ مسقف با ظرفيت 5500 اتومبیل و سه طبقه شامل مركز خريد (Hyper Star) و واحدهای تجاری است و 2 طبقۀ آخر آن به مجموعه سينمایی و سالن چند منظوره و ...اختصاص یافته است.


انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41