امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 632

 همه در انتظار بازی سپاهان سرنوشت منصوریان در نقش جهان تعیین می شود

 

 
 

 

به گزارش "ورزش‌سه"، برای منصوریان حالا اوضاع متفاوت تر از همیشه است. بعد از فصلی که با امیدواری های بسیار و جذب بازیکنان مطرح آغاز شد، سرمربی آبی ها حالا با فشاری عجیب و باورنکردنی از جبهه مقابل روبه رو است. درست 90 دقیقه تا پایان نیم فصل مانده و در شرایطی که فقط 15 دقیقه مقاومت ادامه حضور او در استقلال را تضمین می کرد حالا ممکن است سیل انتقادات و نتایج پایین تر از سطح انتظار او را با خود ببرد.


منصوریان سرمربیگری خود را از تیم پاس همدان آغاز کرد. سال ها پیش زمانی که شکست ذوب آهن در اهواز قهرمانی استقلال قلعه نویی در مشهد را تضمین می کرد، منصوریان که به همدان رفته بود با فریادهای بلند، قهرمانی تیمی را که در ابتدای فصل از آن جدا شده بود جشن می گرفت و البته مشخص بود که در فصل آینده هدایت پاس را برعهده خواهد گرفت. تیمی که با حضور منصور پورحیدری و کاظم اولیایی حیاط خلوت آبی ها در لیگ بود.

منصوریان اما فقط 10 هفته در پاس دوام آورد. او بعد از مسابقه ای جنجالی که اشتباهات داوری بر آن سایه افکنده بود مغلوب سپاهان قدرتمند قلعه نویی و سپس راه آهن شد و اولین شغل مربیگری خود را ناکام تمام کرد، در حالی که آن روز مهدی رحمتی دروازه بان سپاهان بود و خسرو حیدری و امید ابراهیمی دو بازیکن مهم تیمی بودند که سند اخراج منصوریان را امضا کرد. جالب است که بعد از گذشت 7، 8 سال امروز داستان با همان نقش ها پیش می رود. امروز منصوریان گفت و گویی طولانی با خسرو حیدری  و امید ابراهیمی داشت و برخلاف انتظار تصاویر بیرون آمده از تمرین نشان می دهند که هیچ صحبتی بین وی و کاپیتان تیمش اتفاق نیفتاده است. در این اثنا، منصوریان باید تیم خود را دوباره آماده بازی با سپاهان کند. تیمی که سال هاست امیر قلعه نویی را کنار خود ندارد و یکی از هم نسل های علی منصور هدایت آن را برعهده گرفته؛ عبدالله ویسی که او هم مدتی پیش در خطر اخراج بود اما با 3 پیروزی جای پای خود را در اصفهان سفت کرد.

 

منصوریان امسال در شرایطی هدایت استقلال را پذیرفته که سابقه ای طولانی در این باشگاه دارد، او مثل منصور پورحیدری، امیر قلعه نویی، صمد مرفاوی، پرویز مظلومی و ناصر حجازی یکی از گزینه های قابل انتظار حضور در پست سرمربیگری استقلال بوده است. یکی از آبی هایی که بازوبند، مشروعیت و محبوبیت را با هم داشته است. آنها در 4 دهه گذشته اغلب هدایت استقلال را برعهده داشته و جام ها نیز با حضور آنها به دست آمده است؛ لابد منصوریان هم با همین ذهنیت به استقلال آمد اما همانطور که خودش می گوید اوضاع طوری شده که او هرگز تصورش را نمی کرد. حالا گزینه ذهنی مربی استقلالی در ذهن هواداران رنگ می بازد و خیلی ها فکر می کنند که شاید مثل پرسپولیس باید فردی خارج از این جمع هدایت آبی ها برعهده بگیرد. البته برای منصوریان هنوز یک شانس 90 دقیقه ای برای بازگرداندن ورق وجود دارد؛ همان بازی حساس با سپاهان در نقش جهان.


او که در دیدار مقابل نفت تیمش را با همان اشکالات همیشگی این فصل به زمین فرستاده بود شاید بتواند در آخرین بازی نیم فصل چیزی فراتر از انتظار همه ما به نمایش بگذارد. چیزی که با گذشت 14 بازی تنها در لحظاتی به نمایش درآمده و آنقدر ناکافی بوده که تصمیم احتمالی مدیران برعلیه او چندان هم غیرطبیعی به نظر نمی آید.

 

این ادعا که سرنوشت استقلال در این فصل در مسابقه بعدی مقابل سپاهان رقم خواهد خورد گزافه نیست. مدیران و هواداران روز یکشنبه کمی قبل از ساعت چهار و نیم بعدازظهر باید به نتیجه نهایی درباره سرمربی فعلی یا آینده تیم رسیده باشند. اینکه منصوریان به نیم فصل دوم برسد یا نه.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41