امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 611

 واعظی: دولت با اقتصاد مقاومتی، اقتصاد کشور را نجات می دهد

محمود واعظی پنجشنبه شب در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان دلفان در محل فرمانداری این شهرستان افزود: دولت با اقتصاد مقاومتی برخورد تبلیغاتی نمی کند بلکه آن را روشی برای نجات اقتصاد کشور می داند.
وی رونق اقتصادی را از اهداف اصلی دولت تدبیر و امید دانست و اظهار کرد: دولت برنامه ششم را به خاطر گنجاندن سیاست های اقتصاد مقاومتی به تاخیر انداخته است تا محور برنامه ها اقتصاد مقاومتی باشد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص عملکرد دولت یازدهم گفت: رشد اقتصادی در ابتدای دولت تدبیر و امید منفی 6/8 بود که در نیمه نخست سال جاری به 4/4 رسید.
وی اظهارکرد: این آمار در کنار تورم یک رقمی معنی خوبی می دهد و به آینده کشور خوشبین هستیم.
واعظی اشتغال را دغدغه اصلی نظام و دولت دانست و گفت: حل مشکل بیکاری با همزبانی و همدلی ممکن است و با رفع این مشکل ؛ بسیاری از آسیب ها نیز رفع می شود.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با تاکید بر لزوم سلامت الکترونیک افزود: موضوع سلامت الکترونیک را از مناطق مختلف کشور به ویژه روستاها آغاز می کنیم.
وی از تشکیل کمیته ای متشکل از نمایندگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، نماینده دلفان و سلسله و استانداری لرستان برای حل مشکلات مخابراتی در دلفان خبر داد و اظهار کرد: بودجه مواردی که در این کمیته مطرح می شود، تامین خواهد شد.
واعظی پس از تشکیل کارگروه اشتغال استان لرستان، دلفان را به مقصد شهرستان سنندج ترک کرد.

منبع خبر :  ایرنا
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41