امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2078

 واکسن کرونا کشف نشود، کاری برای اصفهان نمیتوانیم بکنیم

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا اعلام کرد: تا زمانی که واکسن کرونا کشف نشود نمی توانیم برنامه ای، مصوبه ای، طرحی، تصمیمی برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی و آینده اصفهان سخن بگوییم.

به گزارش با خبر باش، حجت الله غلامی در نشست خبری که با اصحاب رسانه داشت، اعلام کرد:  کرونا وحشی ترین و ناشناخته ترین ویروسی است که تاکنون تمام فرضیات جامعه پزشکی را برهم زده است و به همین دلیل تا زمانی که واکسن این ویروس تولید نشود نمی توانیم اقدامی مشخص و برنامه ای معینی برای اصفهان داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه نمی توانیم شهر را به تعطیلی بکشانیم و آمار کرونا را در اصفهان رو به کاهش ببریم، گفت: در ستاد استانی مقابله با کرونا بالغ بر 40 ارگان دخیل هستند و باید مطابق با نظرات تمامی آنها تصمیمی اتخاذ نشود .

سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا با اعلام اینکه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تنها یکی از اعضای این ستاد است و ما نمی توانیم مطابق با نظرات آنها شهر را تعطیل کنیم و باید سلامتی مردم، اقتصاد، فرهنگی جامعه را همه با هم ببینیم.

وی با بیان اینکه خانه نشین کردن مردم در بحران کرونا عوارض سنگینی از جمله بیماریهای روحی و روانی و افسردگی دارد، چاقی و اضافه وزن در کودکان و نوجوانان بیداد می کند و نسل آینده را گوشه گیری و به دور از روابط اجتماعی می کند.

 

ذخیره سد بیش از 200 میلیون متر مکعب نشود، زاینده رود باز نمی شود

معاون عمرانی استانداری اصفهان اعلام کرد: تا زمانی که ذخیر سد بیش از 200 کیلومتر نرسد، زاینده را باز نخواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه ذخیره سد زاینده رود 620 میلیون متر مکعب بود که به زیر 200 میلیون متر مکعب رسیده است.

غلامی از انتقال  ۶۰ میلیون متر مکعب آب از تونل سوم کوهرنگ خبر داد و افزود: آبرسانی از سامانه دوم آبرسانی به 14 شهرستان بعد از مدت ها تعطیلی بار دیگر در مرحله اجرا قرار گرفت.

وی با اشاره جزیی به پروژه بهشت آباد گفت: مطالعات زیست محیطی این پروژه به اتمام رسیده است و بدنبال عملیاتی کردن هرچه زودتر این پروژه هستیم.

 

10 درصد بافت فرسوده کشور در اصفهان قرار دارد

معاون عمرانی استانداری اصفهان  با اعلام اینکه 10 درصد بافت فرسوده کشور در اصفهان قرار دارد، ادامه داد: در حدود 14 هزار هکتار بافت فرسوده در سطح استان اصفهان داریم که عدد قابل توجهی است و این در حالی که در کشور این امار به 146 هزار هکتار میرسد .

 

افتتاح سه پروژه با حضور ریاست جمهوری در اصفهان

غلامی از افتتاح سه پروژه با حضور ریاست جمهوری در اصفهان همزمان با سطح کشور به شکل ویدئو کنفرانس در 14 مهر خبر داد و افزود: احداث باغ فدک در متراژ ۱۰ هزار متر مربع در روستای فارفان با اعتبار بالغ بر ۲۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان، احداث پارک در روستاهای مختلف به منظور ماندگاری در روستاها و پیشگیری از مهاجرت و اعطای وام ۳۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد برای اجرای پروژه های اشتغالزایی در روستاها از این جمله است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41