امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3918

 واکنش یک مسئول استان مرکزی به اجرای یک کنسرت زن

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: حالا یک کنسرت زن در اراک برگزار شد، می‌گویید الان من چه کنم؟

به گزارش باخبرباش از تسنیم، شهریار فولادوند با اشاره به برگزاری کنسرت زن از سوی بازنشستگان آموزش و پرورش استان مرکزی در کانون امام علی(ع) متعلق به این اداره‌کل در استان اظهار داشت: مسئله‌ای  را با  کانون بازنشستگان آموزش و پرورش داریم و آن اینکه توقعات ۶۰هزار بازنشسته در اراک و انتظاراتی که از این اداره دارند در بضاعت ما نیست و نمی‌توانیم همه نیازهای آنها را پاسخگو باشیم.

 

وی افزود: بخشی از درخواست اینها که ۷-۸سالی هم هست جا افتاده این بود که تقاضا داشتند سالن کانون امام علی(ع) را برای برگزاری برنامه‌ها و مراسم‌هایی که دارند دراختیارشان قرار دهیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی تصریح کرد: مجوز استفاده از سالن را فقط به واسطه اینکه بازنشسته آموزش و پرورش هستند صادر می‌کنیم و هیچ دخالتی در مدیریت برنامه و برگزاری آن نداریم مگر اینکه مشکلات این‌چنینی پیش بیاید که در آن‌صورت تذکر داده و اعلام می‌کنیم که دیگر اجازه استفاده از  سالن را ندارند، البته  مسئولیت برگزاری این برنامه‌ها نه با آموزش و پرورش است و نه دخالتی در برگزاری و مدیریت آنها داریم و  قابل پیش‌بینی هم نیستند.

فولادوند بیان کرد: ما اجازه نمی‌دهیم قرآن را  با صوت و یا حتی ترتیل خانم‌ها قرائت کنند.

وی ادامه داد: آموزش و پروش جای متفاوتی است که انتظارات از این دستگاه‌ها فراتر است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی عنوان کرد: من به موضع‌گیری‌ها احترام می‌گذارم اما می‌خواهم بگویم اگر شما جای من بودید، اگر بازنشستگان شما که ۶-۷هزار نفر هستند تقاضای سالن داشتند چه می‌کردید؟ تاامروز برنامه برگزار می‌کردند ولی بنده که نظارت جریانی بر سالن ندارم.

فولادوند بیان کرد: اگر هم تک‌خوانی زن بوده باید ببینیم می‌خواهیم مچ هم را بگیریم یا اصلاح کنیم، اگر هدف اصلاح باشد به ما بگویید تک‌خوانی بوده ما هم به بازنشستگان اعلام می‌کنیم، اگر دفعه بعد از حدود خارج شوید، دیگر سالن به شما نمی‌دهیم، گذشته از این وقتی این اتفاق افتاده و کنسرتی بدون پیش‌بینی برگزار شده است شما می‌گویید چه باید کرد و وظیفه بنده چیست؟

در چند روز اخیر در مراسمی که در کانون امام علی(ع) برگزار شد کنسرتی با تک‌خوانی خواننده زن و همنوازی نوازندگان زن اجرا شد که تا به امروز هیچ موضعی از سوی متولیان فرهنگی و نیز آموزش و پرورش استان مرکزی به همراه نداشته و هر یک مسئولیت را به گردن دیگری می‌اندازد.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41