امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2101

 وقتی حرف و عمل وزیر بهداشت باهم در تناقض است

وزیر بهداشت طی سفر یکروزه خود به اصفهان در حالی طرح کنترل بیماری کرونا در ایران را به  عنوان پایلوت در سطح جهان خواند و مدعی شد که ایران توانسته در عین بازگشایی اصناف مختلف، بیماری کرونا را کنترل کند که هشدار 4 رقمی شدن مرگ و میرها را به علت کرونا داد.

به گزارش خبرنگار باخبر باش، وزیر بهداشت که در سفر یک روزه خود به اصفهان اعلام کرد: اگر تعطیلی دو هفته ای جدی گرفته نشود قطعا آمار مرگ و میرها 4 رقمی خواهد شد .

وی در بخش دیگری از سخنان خود مدعی شد که ایران امروزه در سطح سازمان جهانی بهداشت و دیگر کشورها پایلوت شده است که " ایران چه می کند که هم توانسته بیماری را کنترل کند هم تمام اصناف باز باشد".

این در صورتی است که وزیر بهداشت به علت سه رقمی شدن مرگ و میرها تعطیلی دو هفته را به گونه ای خواستار شد که از روز شنبه تمامی ادارات و بانک ها باز است و بدنبال بازگشایی بانک ها عملا مغازه ای تعطیل نمی کند.

تعطیلی دو هفته ای در اصفهان که بیشتر سمبلیک است و صرفا از تردد خودروها جلوگیری می شود.

تا زمانی که دولت حمایت جدی از خانواده ها انجام ندهد قطعا طرح های تعطیلی به سرانجام نمی رسد و تنها فشار اقتصادی مزید بر فشار بیماری می شود و جامعه ایران هر روز بیمارتر میشود.

وزیر بهداشت گفت: در بدترین سال اقتصادی قرار داریم .

با وجودی که وزیر بهداشت تمام تلاش خود را کرد که موقعیت امروز را در کنترل بیماری کرونا خوب توصیف کند اما شاهدیم که شیوع بالا ی کرونا در تمامی شهرستان ها باعث شده که سالن های ورزشی را برای درمان تجهیز کنند.

هرچند علت ناکام ماندن در درمان بیماری کرونا را ناشناخته بودن این ویروس ها ذکر کرد.

همچنین در این سفر استاندار اصفهان اشاره کوتاه به نگرانی از وضعیت واکسن هایی که برای درمان بیماران کرونایی استفاده می کنند، کرد .

و این سخن استاندار همان حدس و گمان را تقویت می کند که امروزه بیشترین آمار مرگ و میر کرونایی ها به دلیل ازمون خطاهایی است که در حوزه درمان روی بیماران کرونایی انجام می دهند چون هنوز به این امر نرسیدند که کرونا با چه قرص و واکسنی درمان می شود.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41