امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2144

 پاسخ کوبنده برانکو به نیمکت نشینی مهاجم سوری الاهلی

 باخبرباش  شاید بزرگترین دغدغه و چالش فعلی برانکو ایوانکوویچ در تیم فوتبال الاهلی، نیمکت نشینی «عمر السوما» مهاجم سوریه ای و محبوب این تیم است که بارها انتقاد کارشناسان و هواداران الاهلی را در پی داشته است.

برانکو در تازه ترین مصاحبه خود در این خصوص صحبت های تندی را مطرح کرد و گفت: اگر عمر السوما فکر می کند نیمکت نشینی مشکل است به او می گویم بازیکنان ملی پوش دیگری هم هستند که در کنارت روی نیمکت می نشینند.

سرمربی الاهلی درباره معتز هوساوی دیگر بازیکن این تیم تاکید کرد: معتز هوساوی را پنج سال است که می شناسم و شناختم از او یک روزه نیست. این بازیکن هشت ماه از میادین دور بوده است و به تنها چیزی که نیاز دارد، زمان است.

برانکو در پاسخ به سئوالی درباره خالد البرکه یادآور شد: خالد بازیکن خوبی است ولی خوش شانس نبود که ابتدای فصل در کنار چند بازیکن دیگر ما در مرکز زمین مصدوم شد.

وی همچنین اعلام کرد که فوتبال همانند گذشته نیاز آنچنانی به هافبک بازیساز ندارد.

حسین عبدالغنی بازیکن کهنه کار و باتجربه الاهلی هم از جمله نفراتی است که برانکو درباره وضعیتش مورد سئوال قرار می گیرد. سرمربی الاهلی در خصوص این بازیکن گفت: حسین به صورت جدی تمرین می کند. سبک بازی این بازیکن و حرکاتش در زمین واقعا مرا شگفت زده می کند.

منبع خبر :  مهر
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41