امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4463

 پرداخت حق سکوت به ملکه زیبایی جهان

وزنامه انگلیسی «دیلی میل» روز چهارشنبه در خبری به پرداخت پول از سوی دستگاه‌های امنیتی اسپانیا برای سکوت در زمینه روابط عاشقانه خود با «خوان کارلوس اول» پادشاه سابق اسپانیا اشاره کرد.

به گزارش فارس، دیلی میل نوشت: این خبر در ابتدا از سوی وبگاه اسپانیایی «اوکدیاریو» منتشر شد و به سرعت از سوی دیگر رسانه‌های اسپانیایی با  تمرکز بر اتهام شوک آور پرداخت پول به خانم ری، نامزد ملکه زیبایی در سال ۱۹۷۱ و این‌که پول‌های مردم باید صرف نبرد علیه امور تروریستی و جنایات سازمان یافته می‌شده است مورد توجه قرار گرفت.

در این وبگاه اسپانیای ادعا شده است که دستگاه اطلاعاتی اسپانیا موسوم به «CESID» با دیدار با خانم ری در کافه‌ای در مادرید، پایتخت اسپانیا پیشنهاد پرداخت ماهیانه سه میلیون یورو  برای سکوت در این زمینه را می‌دهد.

بر اساس دیگر گزارش‌های رسانه‌ای، دستگاه اطلاعاتی اسپانیا در ۲۵ سپتامبر ۱۹۹۶ حسابی را در لوگزامبورگ برای خانم ری افتتاح کرده و در سه ماه بعد به او ۱۶۰ هزار یورو پرداخت شد.

بر اساس ادعای فوق، این پول بابت اطمینان از این‌که خانم ری عکس یا فیلمی از روابط خود با خوان کارلوس منتشر نخواهد کرد، پرداخت شده بود.

باربارا ری البته منکر دریافت پول از دستگاه اطلاعات سابق اسپانیا که اینک به «CNI» تغییر یافته، و همچنین داشتن هرگونه حساب بانکی به نام خود در لوگزامبورگ شده است.

خانواده سلطنتی اسپانیا و سخنگویان آن‌ها نیز تاکنون از اظهارنظر در این زمینه خوداری کرده‌اند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41