امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 108

 پرونده بازی جنجالی فوتسال به کمیته انضباطی رسید

دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: پرونده تخلفات و اتفاقات دیدار دو تیم گیتی‌پسند و شهروند ساری به کمیته انضباطی و سرپرست دبیرکلی فدراسیون ارسال شده است.

به گزارش باخبرباش به نقل ازایمنا و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کاظم سلیمانی در خصوص تخلفات دیدار گیتی‌پسند و شهروند ساری در چهارچوب هفته بیست و چهارم لیگ برتر، اظهار کرد: درست پنج دقیقه بعد از شروع بازی و گل‌هایی که گیتی‌پسند در دقایق ابتدایی دریافت کرد، سرپرست این تیم به دلیل اعتراض مکرر به داور بازی، از محوطه فنی اخراج شد؛ در طول ۲۰ دقیقه فحاشی از سوی تماشاگران گیتی‌پسند ادامه داشت تا اینکه بین دو نیمه و زمان ترک بازیکنان از زمین به سمت رختکن، مربی دروازه‌بانان تیم گیتی‌پسند که محروم بود و از روی سکوها وارد زمین شد با یکی از بازیکنان تیم شهروند ساری درگیر و اقدام به کتک‌کاری کرد.

وی افزود: همین موضوع باعث شد تا تماشاگران تیم تحریک شوند و به داخل زمین هجوم آورند و درگیری بین دو تیم و تماشاگران ایجاد شود؛ این درگیری به مدت ۱۰ دقیقه ادامه داشت تا با تلاش نیروی انتظامی بازیکنان دو تیم و داوران به رختکن فرستاده شدند؛ همچنین چند تن از بازیکنان تیم شهروند ساری به هم به دلیل مصدومیت به بیمارستان منتقل شدند.

دبیر سازمان لیگ فوتسال با اشاره به اینکه به دلیل نبود امنیت کافی، بازی نیمه تمام ماند تصریح کرد: گزارش کاملی را از ناظر بازی دریافت کرده و پرونده‌ای را در این خصوص تشکیل داده‌ایم و به کمیته انضباطی و سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ارسال کرده‌ایم تا تصمیم نهایی در این خصوص گرفته شود.

سلیمانی با بیان اینکه دو هفته مانده تا بازی‌های لیگ انجام شود و وارد بازی‌های پلی‌آف شویم، اضافه کرد: با ناظران و نمایندگان کمیته انضباطی نشستی خواهیم داشت تا بررسی‌های بیشتری برای برگزاری هفت هفته رقابت‌های پلی‌آف داشته باشیم؛ ضمن اینکه از کمیته انضباطی درخواست می‌کنیم در این هفت هفته نماینده انضباطی خود را به مسابقات اعزام کنند.

وی گفت: از تیم‌ها می‌خواهیم با یکدیگر تعامل کنند؛ از تمام تیم‌های فوتسال، از بازیکنان بزرگ و شاخص می‌خواهیم نگذارند تماشاگران و یا کادر فنی تحریک شوند و شاهد چنین اتفاتقات تلخی باشیم.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41