امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3609

 پروژه‌های شهرداری شیراز در راستای ایجاد توازن منطقه‌ای و عدالت اجتماعی است

استاندار فارس در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر شیراز با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری، عنوان کرد: این پروژه‌ها با دیدگاه ایجاد توازن منطقه ای و عدالت اجتماعی و با تاکید بر مناطق کمتر توسعه یافته هدف‌گذاری شده است.استاندار فارس در بازدید از پروژه های عمرانی سطح شهر شیراز با ابراز خرسندی از اقدامات انجام شده از سوی شهرداری، عنوان کرد: این پروژه‌ها با دیدگاه ایجاد توازن منطقه ای و عدالت اجتماعی و با تاکید بر مناطق کمتر توسعه یافته هدف‌گذاری شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران ادامه داد: این پروژه‌های با شعار اصلی شورای پنجم شهر شیراز که توسعه فرهنگی و تاکید بر شهر انسان محور است همخوانی داشته و بر پیشرفت کالبدی و ترافیکی شهر نیز اثر گذار خواهد بود.
استاندار فارس با اشاره به بازدید خود از پردیس سینمایی بوستان جوان در منطقه کوزه‌گری، عنوان کرد: این مجموعه که شامل سالن‌های سینما و آمفی تئاتر روباز است با اعتباری بالغ بر ۲۵ میلیارد تومان در دست اجرا است.
وی با بیان اینکه طبق برنامه ریزی شهرداری شیراز این پروژه ۱۸ ماه اینده به بهره برداری خواهد رسید، تاکید کرد: پروژه پردیس سینمایی در منطقه کوزه‌گری نیز در راستای اصلاح توزیع نامتناسب خدمات و ایجاد توازن در آن است.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه تلفات جاده ای و حوادث رانندگی در کمربندی جنوب یکی از معضلات شهر شیراز است، اقدامات نرم افزاری و سخت افزاری  از جمله افزایش کنترل و نظارت با نصب دوربین های هوشمند و ایجاد گارد ریل و جداکننده و احداث تقاطع‌های غیر هم سطح در راستای رفع مشکلات در این منطقه در دستور کار قرار گرفته است.
استاندار فارس با اشاره به اینکه پروژه‌های شهرداری شیراز با مبالغ عظیم و توان بالای پیمان کار و استفاده از توان تخصصی سازمان عمران شهرداری شیراز در دست اجرا است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص تعهدات راه و شهرسازی برای احداث سه تقاطع غیر هم‌سطح در کمربندی شیراز، از انجام طراحی ها و اقدامات اولیه برای اجرای این پروژها خبر داد.
براساس این گزارش استاندار فارس با همراهی شهردار شیراز و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری، از پروژه‌های پردیس سینمایی و سالن امفی تئاتر روباز بوستان جوان  در میدان کوزه‌گری، تقاطع غیرهمسطح باهنر- کمربندی، فرهنگسرای فرزانگان در منطقه ٩ شهرداری شیراز، پروژه تقاطع غیرهمسطح مهدیه - امیرکبیر، تقاطع غیرهمسطح شهید رودکی و مجتمع آموزشی شهروند بازدید کرد.

 

باخبرباش

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41