امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2266

 پروژه های پژوهشی برای کسب درآمد نیست

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: انجام پروژه‌های پژوهشی نه برای کسب در آمد بلکه برای حل مسائل جامعه و صنعت و نقش آفرینی در توسعه این مرز و بوم است.

به گزارش با خبر باش، سید مهدی ابطحی با اشاره به اینکه تمامی آن چه به عنوان هزینه‌های انجام پروژه دریافت می‌کنیم صرف انجام پژوهش و توسعه دانش فنی می‌شود، ادامه داد:  هدفمند کردن پایان نامه‌ها، توسعه آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، ارتباط مناسب استاد و دانشجو و دانشجو پروری از دستاوردهای مهم ارتباط با صنعت است.

وی انحصارا در خصوص پروژه منشأيابي و سهم بندي ذرات معلق هواي شهر اصفهان اعلام کرد: این پروژه با راهبری معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان و نظارت  اداره كل حفاظت محيط زيست، معاونت حمل و نقل و ترافيك و معاونت  خدمات شهري اصفهان به همراه معاونت برنامه ريزي در اسفندماه 98 به نتايج نهايي رسيد و در آبان ماه سال جاري دانشگاه نامه تقدير شهرداري را به دليل انجام درست و دقيق آن دريافت کرد.

رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان تصریح کرد:  اين پروژه كه به درستي تعريف شده و تعيين مجري با دقت و طي مراحل مختلف انتخاب شد، يكي از پروژه هاي بسيار مؤثر براي تصميم گيران و برنامه ريزان در جهت كنترل و كاهش آلودگي هواي كلان شهر اصفهان است.

وی گفت: من معتقدم اعضای شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم اصفهان محق هستند که راجع به پروژه‌های مرتبط با زندگی شهروندان هم به لحاظ بودجه و هم به لحاظ نتایج به دقت بررسی کنند و از سوی دیگر انتظار دارم  در شرایطی که مکاتبات نادرست مدیران در کشور کورسوی امید مردم را به خاموشی می‌برد در این شهر ممتاز و فرهیخته مجموعه مدیران و نمایندگان مردم با همگرایی و اطلاع رسانی دقیق در جهت حفظ دستاوردهای علمی مجموعه‌های برتر دانشگاهی تلاش کنند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41