امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2237

 تست داروی پیشگیری از کرونا روی داوطلبین در اصفهان

 

داروی پیشگیری و بهبود دهنده "کورنا " در حالی توسط یک تیم پژوهشی در اصفهان ساخته شد که اجازه عرضه و توزیع آن در سطح بازار دارویی داده نشده است  و این در حالی است که تاکنون دارو روی 280 نفر به شکل کاملا داوطلبانه آزمایش شده است.

به گزارش باخبرباش، داروی با عنوان " کورنا" که پایه بیولوژیکی  دارد و برای افراد سالم به منظور پیشگیری از بیماری کرونا و بیمارانی که بین 50 تا 60 درصد ریه آنها درگیر شده است، به کار می رود و ویروس کرونا را در بدن فرد مبتلا از بین می برد.

محقق و پژوهشگر اصفهانی با اشاره به اینکه مطالعات بالینی، حیوانی و انسانی دارو به طور کامل انجام شده است، ادامه داد: در حال حاضر دارو  روی آشناها، فامیل، دوست و افرادی که داوطلبانه خواهان تست داروی کرونا بودند، انجام شده است که نتایج خوبی در بر داشته است.

دوبار درب آزمایشگاه پلمب شده است

مهدی خزاعی با اعلام اینکه مصرف داروی کورنا عوارضی سوء بر  بدن ندارد و در صورت مصرف طولانی مدت آن و دوز بالا احتمال افت فشار هست، گفت: سالها پیش تحقیقات اولیه دارو روی بیماری آنفلوانزا صورت گرفته که با شیوع کرونا بخاطر شباهت زیاد این بیماری با بیماری آنفلوانزا و صرفا تفاوت های پروتینی تصمیم گرفتم تحقیقات را به سمت بیماری کرونا سوق دهیم و پس از طی کردن مراحل پژوهشی به داروی استنشاقی رسیدیم که اگر فرد سالم در هفته بین یک تا دوبار استفاده کند از بیماری کرونا مصون و اگر فرد مبتلا استفاده کند سبب کشته شدن ویروس کرونا در بدن بیمار میشود.

وی با اظهار اینکه من و اهل بیتم از ماه پیش اقدام به استفاده از این دارو کردیم، گفت: افراد را به سه گروه تقسیم کردیم ، افرادی که دارو را مصرف نمی کنند، افرادی که هفته یک تا دوبار مصرف می کنند و افرادی که دو هفته ای یکبار از اسپری کورنا استفاده می کنند و تمام این افراد بدون ماسک هستند، افراد که دارو مصرف نمی کردند تماما به کرونا مبتلا شدند.

وی ادامه داد: تاکنون دوبار درب آزمایشگاه توسط متولیان حوزه بهداشت و درمان پلمب شده است و سختگیری های آنها باعث شده که علی رغم داشتن مجوز نتوانیم در سطح عرضه وارد کنیم.

حرف بیهوده زدن در ایران مالیات ندارد

خزاعی در پاسخ به واکنش معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به داروی ساخته شده کرونا گفت: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اطلاعی در خصوص انجام مراحل تحقیقاتی و بالینی روی داروی کورنا ندارند و این دلیلی بر رد شدن نیست، مثل اینکه گفته شود در اصفهان زالزالک نیست تو ندیدی ، اطلاع نداری، چرا عنوان می کنی، حرف بیهوده زدن در مملکت ما مالیات ندارد که اگر داشت خیلی از مسئولان ما بدهکاران بالای مالیاتی بودند.

خزاعی با ادعا بر اینکه دارو با عنوان" کورنا" اولین داروی بیوشیمیایی تخصصی جهان روی کرونا است، ادامه داد: داروی کرونا تا 96 درصد موفقیت آمیز بوده است اما این در حالی که داروی کرونا صرفا میتواند ویروس کرونا را در بدن از بین ببرد اما عوارض کرونا که بر بدن آسیب رسانده موفق به ترمیم آن نیست.

وی که  کرونا و آنفلوانزا را بخاطر شباهت زیاد خواهر و بردار عنوان کرد، گفت: کرونا ماندگاریش نسبت به انفلوانزا بیشتر است و ظهور و بروزش شدیدتر است و 10 تا 15 روز بعد از هم نشینی با فرد مبتلا بروز می کند اما آنفلوانزا دو روز پس از هم نشینی با فرد مبتلا درگیر میشود .

خزاعی با ادعا بر اینکه هیچ موردی نبوده که پس از مصرف دارو ساخته شده کرونا مجددا مبتلا شود و گزارشی به ما نشده است، گفت: حداقل بین 10 تا 15 سال زمان نیاز است که واکسن یک ویروس ساخته شود و قطع به یقین به همین زودی شاهد واکسن کرونا نخواهیم بود.

 

منبع خبر :  
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41