امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3685

 پولسازترین بازیگران هالیوود چه کسانی هستند؟

نشریه فوربس فهرستی از پولسازترین بازیگران فعال در هالیوود را منتشر کرد.

به گزارش باخبرباش از ایسنا، «اسکارلت یوهانسون» با پیشی گرفتن از بازیگران مرد به عنوان پولسازترین بازیگر هالیوود در سال ۲۰۱۶ از سوی نشریه فوربس معرفی شد.

این بازیگر آمریکایی و ۳۳ ساله در حالی به این عنوان دست یافت که فیلم‌هایش چون «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «دورد بر سزار» در ۱۲ ماه گذشته ۱٫۲ میلیارد دلار در سطح جهان فروخته است.

«رابرت داونی جونیور» و «کریس اوانز» که هر کدام فیلم‌هایشان ۱٫۱۵ میلیارد دلار فروخته نیز به صورت مشترک جایگاه دوم این فهرست را به خود اختصاص دادند.

فوربس بر حسب فروش سالانه بلیت فیلم‌های هر یک از بازیگران اقدام به رتبه‌بندی بازیگران از حیث میزان درآمدزایی کرده است.

در این فهرست که بیشتر به بازیگران فیلم‌های پرفروش ابرقهرمانی اختصاص یافته است، «مارگت رابی» بازیگر فیلم «جوخه انتحار » در مکان چهارم و «ویل اسمیت» در مکان دهم جای گرفته و رتبه هشتم نیز به «رایان رینولدز» بازیگر فیلم «ددپول» رسیده است.

«امی آدامز»، «بن افلک» و «هنری کویل» بازیگران فیلم «بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت» نیز به ترتیب در رتبه‌های پنجم، ششم و هفتم جای گرفته‌اند.

اوایل ماه جاری نیز نشریه فوربس «کریس اوانز» را ارزشمندترین بازیگر هالیوود معرفی کرد که به ازای هر یک دلاری که دستمزد گرفته ۱۳۵ دلار برای سازندگان فیلم سود به ارمغان آورده است، در آن فهرست «یوهانسون» در رتبه سوم قرار داشت.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41