امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3870

 پژو ۲۰۷ جدید در راه بازار؛ جزییات قیمت و زمان عرضه

مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو از عرضه ٢٠٧i صندوقدار با قیمتی حدود پنج میلیون بیشتر از ٢٠۶ تیپ ۵ از شهریورماه سال آینده و دنا پلاس با قیمتی حدود ٣ الی ۴ میلیون بیشتر از دنای فعلی در اسفند ماه سال جاری خبر داد.

کیوان وزیری در مراسم معرفی روند طراحی و توسعه محصولات ٢٠٧i صندوقدار و دنا پلاس با اشاره به اینکه بر استاس اقتصاد مقاومتی و اقتدار و عمل که شعار اصلی گروه ایران خودرو است، حرکت رو به جلو را آغاز کردیم، تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی یعنی مقاوم سازی و محکم سازی پایه های اقتصادی، به همین دلیل باید به سمت تولید و ثروت ملی پیش برویم.

وی با بیان اینکه با استفاده از نیروهای متخصص داخلی و احترام به مردم حرکت کردیم، خاطرنشان کرد: پروژه پژو ٢٠٧i و دنا پلاس افزایش ظرفیت صنعت را در پی داشته است.

مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو با بیان اینکه این پروژه حاصل کار اتاق فکر در مرکز تحقیقات ایران خودرو است، ادامه داد: با توجه به اینکه بالغ بر ٨٠ درصد در بازار خودرو کلاس c را در کلاس خانواده می پسندند طراحی و تولید ٢٠٧i صورت گرفت، ادامه داد: تولید ٢٠٧صندوقدار با نگاه اقدام و عمل انجام شد که دارای ۴٠ قطعه و مجموعه جدید و ١۶۵ قطعه و مجموعه مشترک است.

وی افزود: قطعات بدنه، چراغ های عقب،سپر عقب و دوربین دید عقب در این خودرو جدید است.

وزیری با اشاره به اینکه تولید انبوه این محصول از اسفند ماه آغاز می شود، گفت:این محصول از شهریورماه وارد بازار خواهد شد و امیدواریم مورد استقبال قرار بگیرد.

مدیر مرکز تحقیقات ایران خودرو در ادامه به معرفی دنا پلاس پرداخت و گفت: پس از عرضه دنا به بازار ، شکل ظاهری دنا را تغییر دادیم و تمام قطعاتی که می توانست جدید باشد را روی این محصول قرار داده و تعداد کیسه های هوا را افزایش دادیم و سانروف را با توجه به تمایل مردم روی این خودرو قرار دادیم.

وی همچنین از سرمایه گذاری ۵۵ میلیارد تومانی درپروژه ٢٠٧ صندوقدار و ۵٠ میلیاردی در پروژه دنا پلاس طی مدت ١٢ تا ١۴ ماه خبر داد

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41