امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2233

 پیرایش شهری در 15 منطقه شهری اجرایی شد

شهردار اصفهان گفت:  طرح پیرایش شهری در 15 منطقه شهر اصفهان اجرایی می شود و به ایجاد یک هارمونی در خیابان ها و نجات آن از زوائد نازیبا کمک می کند.

به گزارش باخبرباش، قدرت الله نورزی با در نشستی با استاند نگارگری کشور اظهار داشت: در سال های اخیر طرح های مناسبتی که بسیار مورد استقبال مردم نیز واقع شده در یکی از ضلع های ارگ جهان نما نصب می شود اما شهرداری آمادگی دارد با کمک هنرمندانی همچون شما، برای زیباسازی این بنا برنامه ریزی و طراحی کند.

وی با تاکید بر اینکه تلاشمان این است آلودگی بصری شهر حذف شود، گفت: به همین علت هم در ایجاد موزه های لازم، راه اندازی تئاتر شهر و موزه فرش مقدمات کار فراهم شده است.

شهردار اصفهان برای مدیریت شهری اصفهان غنیمت دانست و افزود: امیدواریم این روند تداوم پیدا کند و اگر باز هم نظری در رابطه با شهر اصفهان داشتید یقینا استقبال می کنیم.

وی گفت: اصفهان گنجینه ای بی نظیر از هنر هنرمندان است و در صورت همراهی سایر دستگاه ها ما آماده کمک رسانی در سایر بخش های هنری شهر همچون هنرستان هنرهای زیبا هستیم.

نوروزی اعلام کرد: در شهر اصفهان طی سه سال گذشته در حوزه های مختلف اتفاقات خوبی افتاده است به طوریکه محور حرکت خود را بخش گردشگری، محیط زیست و شهر هوشمند قرار دادیم و در حوزه فرهنگی که بسیار هم ارتباط با دیدگاه های شما پیدا می کند، موفقیت های مطلوبی داشتیم و پیشرفت های خوبی حاصل شد که یقین دارم این مسیر دل همه اصفهان دوستان را خوش خواهد کرد.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41