امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 93

 پیگیر معافیت سربازی مدال‌آوران بازی‌های آسیایی باشید

وزیر ورزش و جوانان گفت: اعطای معافیت سربازی به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی با نظم و وفق مقررات پیش می‌رود و دستور داده‌ام دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها با جدیت پیگیر این موضوع باشد.

به گزارش باخبرباش به نقل از ایمنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،  مسعود سلطانی‌فر با اشاره به موفقیت‌های گسترده ورزشکاران ایرانی در سال جاری، اظهار کرد: نتایج خیره‌ کننده قهرمانان ایران که از جام جهانی روسیه آغاز شد و با رکورد شکنی مدال‌آوری در بازی‌های آسیایی و کسب مقام سومی بازی‌های پارآسیایی برای نخستین‌بار و همچنین کسب مقام هفتمی در المپیک جوانان ادامه یافت، سال موفقی را برای ورزش ایران رقم زد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مواردی که با کمک ستاد کل نیروهای مسلح پیگیر آن بودیم، اعطای معافیت سربازی به مدال‌آوران بازی‌های آسیایی بود که با موافقت مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا همراه بود و بنا بر گزارش‌هایی که حوزه قهرمانی به من داده است این موضوع با نظم و وفق مقررات پیش می‌رود. دستور داده ام دفتر امور مشترک فدراسیون ها با جدیت پیگیر معافیت مدال‌آوران بازی‌های آسیایی باشد.

وزیر ورزش و جوانان از ادامه افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های ورزشی به مناسبت فجر چهلم انقلاب اسلامی خبر داد و خاطرنشان کرد: مطابق وعده‌ای که به مردم دادیم، تا دهه فجر انقلاب اسلامی، پروژه‌های بزرگ و ملی را در استان‌های مختلف افتتاح و در اختیار مردم و ورزشکاران قرار خواهیم داد.

منبع خبر :  ایمنا
کد خبر :  BKB-Admin5

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41