امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2289

 چهره متخلفان اینترنتی رو شد

سرکرده گروه متقلب www.Aitrades.com و همچنین Exchange.Aitrades.com با ارائه کوین تقلبی با نام ATC شناسایی و جلوی تخلف آنها گرفته شد.

به گزارش یکی از منابع خبری، آقای ش-ا ساکن آمریکا و فعال در رسانه های معاند سالها با نرم افزارهای فیلتر شکن موجود در بازار به فعالیت و کلاهبرداری اینترنتی اقدام کرده بود.

در همین راستا با همت والای رسانه های قدرتمند و معتبر جمهوری اسلامی و با پوشش خبری مناسب در سطح کشور نقاب از چهره‌ی ملعون متخلفان اینترنتی برداشته شد و این پروژه با شکست مواجه شد.

شگرد اصلی این باند متخلف و تبهکار که برون مرزی هم فعالیت داشته با سوء استفاده از نام برخی از ارگان اقدام به تخلف می کرده است.

مشخصا شخصی با نام س-ح-ع و با سو استفاده از نام این ارگان مهم و حیاتی کشور اقدام به پولشویی و کلاهبرداری مینمودند.

از سران اصلی و فعال این تیم کلاهبردار آقای ع-ن و م-ن که در کشور قطر به سر میبرند و آقای م-م که ساکن ترکیه است هم اکنون پیگیری جهت دستگیری سران و سر شاخه های این تیم متخلف بزرگ در داخل و خارج از کشور از جمله با پیگیری دستگاههای قضایی، اجرایی و قدرتمند کشور در حال اجرا است.

اکنون این گروه متخلف با ایجاد و راه اندازی یک سایت قمار و شرطبندی به آدرس www.betvest.net که ترکیبی از شرکت‌های نت ورک، هرمی و قمار جهت اخلال در نظام اقتصادی و خروج کلان ارز توسط شخصی که خود را گاد فادر و خودش را منتصب به یکی از ارگان های دولتی می نامند راه دیگری را برای مکیدن خون مردم برگزیده است.

امید است به زودی شاهد ناکامی و انهدام این سایت کلاهبردار و انقراض این باند تبهکار باشیم.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41