امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2499

 ژیرو گل زد، توپچی ها صعود کردند

دیپدیل استادیوم میزبان آرسن ونگر و شاگردان در جام حذفی بود. پرستون که در رده یازدهم مپیون شیپ قرار دارد، خیلی زود از حریف صاحب نام پیش افتاد اما دو گلی که در ابتدا و انتهای نیمه دریافت کرد، سبب شد که تیم بهتر راهی مرحله بعد شود. ونگر در این بازی به عمده نفرات نیمکت نشین خود در بازی های لیگ بازی داده بود و برخی از ستاره ها را در خانه باقی گذاشته بود.

میزبان در دقیقه هفتم پیش افتاد. هاگیل توانست دفاع حریف را جا بگذارد، در ادامه توپ به دو مدافع آرسنال برخورد کرد و لقمه آماده را کالوم رابینسون جوید!

دقیقه ۲۴ پرستون تا آستانه گل دوم پیش رفت؛ اشتباه آفساید گیری مدافعان آرسنال، رابینسون که توپ را آماده کرد و هاگیل که در زدن ضربه ای ساده مقابل دروازه ناکام ماند. دقیقه ۳۶ ژیرو نتوانست کنترل خوبی روی پاس خوب ایوبی داشته باشد و دروازه بان با خروج خود مانع گل تساوی شد. دقیقه ۳۹ گلگر توسط اوسپینا ناک ماند و ثانیه هایی بعد در سمت دیگر، ضربه سر رمزی نتواست کریس مکسول (دروازه بان پرستون، نه آن مکسول معروف) را تسلیم کند. در همان دقیقه نخست نیمه دوم، آرسنال با گل آرون رمزی کار را به تساوی کشاند. ایوبی تحت فشار پاس خوبی ارسال کرد و ضربه نیمه والی مرد ولزی گل نخست تیم میهمان بود.

دقیقه ۷۲ ضربه کرنر اکسلید در تیر نزدیک با ضربه سر موستافی و واکنش خوب مسکول همراه شد. دقیقه ۷۷ پرستونی ها نتوانستند به خوبی توپ را دور کنند و بعد ژیرو دروازه ررا باز کرد اما داور به درستی آفساید او را اعلام کرد.

دقیقه ۸۹ ژیرو گل برتری را به ثمر رساند. پاس لوکاس پرز را گرفت، چرخید و دروازه را باز کرد

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41