امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 525

 کارآفرینان ایران در بزرگترین پروژه ی کارآفرینی اصفهان

نام شیخ بهایی وقتی می آید ناخودآگاه مفاهیمی مانند اختراع ، ابتکار ، ایده های نوع و ابداعات جدید در ذهن شکل می گیرد . همچنین ثایت شده است وقتی نام این دانشمند را بر روی همایش یا جشنواره ای می گذارند بدون شک باز پای چنین مفاهیمی در میان است . 
در دوازدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی نیز که در اصفهان برگزار شد ، واژه های ابتکار ، ایده های نو ، خلاقیت و ...  به وضوح به چشم می خورد و شالوده ی این جشنواره را تشکیل می داد . 
در این جشنواره کارآفرینان ایده های خود را در حضور سرمایه گذاران ارائه می دهند تا نه تنها خلاقیت های جوانان به معرض نمایش در آید بلکه زمینه های لازم برای اجرایی شدن آن ها نیز فراهم شود . 
شرکت کنندگان در این جشنواره ی چند روزه ؛ چند ساعتی را نیز میهمان مجموعه ی اصفهان سیتی سنتر بودند ، مجموعه ی که به زعم بسیاری از کارشناسان خود یک ابتکار تمام عیار و یک کارآفرینی عظیم است . 
به طوری که معدنچی عضو هیئت علمی دانشگاه ویکی از داوران  نشست فرصت های سرمایه گذاری و فن آفرینی جشنواره ی شیخ بهایی نیز پس از بازدید از مجموعه ی اصفهان سیتی سنتر بر همین موضوع تاکید و می گوید : این مرکز یک مکان منحصر به فرد در اصفهان است و روزی خاطره انگیز را برای ما به ارمغان آورده است . 
با مرور اتفاقات اصفهان سیتی سنتر و با توجه به استارتاپ ویکندهایی که در این مجموعه برگزار شده است به این نتیجه می رسیم که ارتباط مجموعه ی اصفهان سیتی سننتر با جوانان خلاق و کارآفرینان یک خط مشی اساسی است که با جدیدت دنبال می شود.
از این رو می توان گفت که برگزاری چنین رویداد هایی پس از تکمیل فاز های مختلف اصفهان سیتی سنتر شدت بیشتری خواهند گرفت.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41