امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 97

 کارگاه مجسمه‌سازی‌ام به دلیل بی‌آبی تعطیل شد/ سال آینده نمایشگاه دارم

اظهار داشت: عرصه هنر نزدیک به یک قرن است که گوناگونی وسیعی به خود گرفته است، و این تنوع حیرت‌آور است. البته به نظر خالی کردن یک کمپرس آجر تا خیلی از کارهای دیگر، هنر محسوب می‌شود. 

وی درخصوص کارگاه مجسمه‌سازی خود در یکی از باغ‌‌های ساوجبلاغ، گفت: این کارگاه به دلیل به خاطر بی‌آبی طی یک سال و نیم گذاشته تعطیل شد. وضعیت طوری بود که آب آشامیدنی را هم می‌خریدیم و امکان این نبود تا برای نیازهای ضروری آب تهیه کنیم.

این هنرمند پیشکسوت مجسمه‌سازی یادآور شد: در این کارگاه حدود 25 سال فعالیت داشتیم؛ حتی درخت‌های باغ خشک شد، بعد هم کارگرها و باغبان و سرایدار نیز آنجا را ترک کردند.

وی ادامه داد: ابزارآلات خیلی خوبی در این محل داشتم که طی 50ـ 60 سال آن را جمع‌آوری کرده بودم؛ اما بعد از تعطیلی کارگاه، همه این ابزارآلات به سرقت رفت. در حال حاضر هم شهرداری تهران درصدد است تا اقدامی برای کارگاه انجام دهد.

مشهدی‌زاده درخصوص نمایشگاه حجم که در مهر 96 برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: اکنون کار نمایشگاه سال آینده را آغاز کردیم و در شرف ساخت هستیم. کارهای حجمی ریزتر را در کارگاه کوچکی انجام می‌دهم و برای کارهای بزرگتر به جای دیگری احتیاج داریم. 

مشهدی‌زاده گفت: این نمایشگاه شامل کارهای اجتماعی فرمال است که در این آثار به فرم و محتوا پرداخته‌ام. این کارها مثل شعر گفتن شاعر است که از دل برمی‌آید.

انتهای پیام/

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41