امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 5
 تعداد بازدید - 2459

 کمک به خیریه ها با فروش ویژه پوشاک مهیاران

مدیر فروشگاه پوشاک مهیاران گفت: به مناسب ولادت حضرت رسول اکرم و ولادت امام جعفر صادق (ع)فروشگاه پوشاک مهیاران به منظور کمک به خیریه ها اقدام به فروش ویژه لباس به خیران عزیز می نماید.

سید صالح کسایی در گفتگو با خبرنگار با خبر باش اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا و بحران اقتصادی که بر تمامی مردم عارض شده است قطعا خیریه ها مستلزم کمک مالی برای پشتیبانی و حمایت از افراد تحت پوشش خود هستند  و همچنین بخش تولید هم آسیب فراوان دیده است.

وی گفت: به همین منظور گروه تولید  پوشاک مهیاران در اقدام  دوسویه و خیر خواهانه با رضایت خیران گرامی طرحی را برای اولین بار به اجرا گذاشته است.

در این طرح کلیه پوشاک آقایان و خانم ها با تخفیف 15 درصد به خیران محترم عرضه می شود و مبلغ تخفیف داده شده به حساب خیریه مورد نظرشان با فاکتور صورت حساب واریز میشود.

گفتنی است پوشاک مهیاران ارائه دهنده انواع کت و شلوار با دوخت تمام صنعتی و بهترین کیفیت پارچه و کلیه پوشاک فصل اقایان و همچنین مجموعه ای کامل از پوشاک خانم ها در خدمت خیران محترم است.

کسایی سابقه کار فروشگاه مهیاران را 22 سال عنوان کرد و افزود: با وجود کرونا بالغ بر 250 کارگر در کارخانه و فروشگاه  ها به طور مستقیم و غیر مستقیم یک هزار نفر مشغول به کار هستند. 

فروشگاه مهیاران واقع در دروازه شیراز، خیابان سعادت آباد جنب بانک مسکن به شماره 9 و شماره تلفن آن 36680849 است.

منبع خبر :  سیمرغ
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41