امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4532

 کمیته انضباطی استقلال، تراکتور و پرسپولیس را نقره‌داغ کرد

به گزارش باخبرباش از سایت فدراسیون فوتبال : استقلال به خاطر فحاشی هوادارانش در بازی برابر نفت تهران، یک جلسه از همراهی تماشاگرانش محروم شد.

در جدید‌ترین آرای صادر شده از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تیم‌های استقلال و تراکتورسازی از همراهی تماشاگران خود در یک دیدار محروم شدند.دیدار تیم‌های استقلال و پدیده خراسان در هفته چهاردهم برگزار شد که از سوی تماشاگران استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی رخ داد. با توجه به این موضوع، استقلال به پرداخت ۶۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

**** جریمه نقدی برای بازیکن و تیم پرسپولیس
در دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پرسپولیس در هفته چهاردهم، از سوی کمال کامیابی نیا بازیکن پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر بی احترامی به ناظر بازی در پایان مسابقه رخ داد. وی طبق ماده ۶۶ آیین‌نامه انضباطی به ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. همچنین پرسپولیس نیز به خاطر پرتاب بطری و سایر اشیاء از سوی تماشاگرانش به سمت نیمکت داور در دقیقه ۹۰، باید مبلغ ۳۰ میبلون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

**** محرومیت برای تماشاگران تیم استقلال
دیدار نفت‌تهران و استقلال از سری رقابت‌های جام حذفی برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم استقلال تخلفاتی مبنی بر فحاشی به داور و سرمربی تیم حریف رخ داد. تیم استقلال به یک جلسه از همراهی تماشاگرانش و پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است).

محمد دانشگر بازیکن تیم نفت به دلیل توهین و فحاشی به تماشاگران تیم حریف به یک جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۴۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. همچنین تیم نفت تهران به خاطر داشتن ۷ بازیکن اخطاری به پرداخت ۵۶ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

**** محرومیت یک جلسه‌ای تماشاگران تراکتورسازی

تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز به دلیل پرتاب گلوله‌های برفی به داخل زمین مسابقه در دیدار برابر سپاهان اصفهان و فحاشی به داور بازی به یک جلسه از همراهی در ورزشگاه در اولین دیدار خانگی محروم شدند. این تیم با توجه به سوابق در هفته‌های ۵، ۸، ۹، ۱۱ و ۱۲ لیگ برتر به ۲۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. (این رای قابل تجدید نظر است)

طبق اعلام کمیته انضباطی آرای فوق قطعی است.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41