امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 317

 کیفر خواست چهار اخلالگر اقتصادی در اصفهان صادر شد

به گزارش ایرنا به نقل از اداره کل دادگستری استان اصفهان ، احمد خسروی وفا روز شنبه افزود: این افراد با اتهاماتی از قبیل اخلال در نظام اقتصادی از طریق وصول وجوه کلان به صورت قبول سپرده، احتکار و اخلال در امر توزیع مایحتاج و نیازمندیهای عمومی بازداشت شدند.
وی گفت : متهم اول بنام 'م.ص' به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق وصول وجوه کلان به صورت سپرده تحت عنوان عقد مضاربه به میزان 73 میلیارد و 36 میلیون و 150 هزار ریال و متهم دوم به نام 'م.ج' به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار لوازم یدکی خودرو به ارزش 47 میلیارد و 942 میلیون و 411 هزار و 961 ریال در بازداشت هستند.
رئیس کل دادگستری استان اصفهان افزود: همچنین شخص سوم بنام 'ح.ش' به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق اخلال در امر توزیع ما یحتاج و نیازمندیهای عمومی از طریق گرانفروشی کلان لوازم یدکی خودرو و احتکار عمده، اختفا و امتناع از عرضه اقلام و چهارمین متهم بنام 'ر.م' به اتهام اخلال در نظام اقتصادی از طریق احتکار نیازمندیهای عمومی و انواع ابزار صنعتی و ساختمانی به ارزش 143 میلیارد و 74 میلیون و 72 هزار ریال در انتظار محاکمه است.
خسروی وفا خاطرنشان کرد: این متهمان پس از تفهیم اتهام با صدور کیفرخواست در دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان، در زندان بسر می برند.
رئیس کل دادگستری استان در پایان با اشاره به عزم جدی دستگاه قضایی استان در مبارزه قاطع با اخلالگران در نظام اقتصادی و امنیت جامعه گفت: هرگز اجازه نخواهیم داد یک عده افراد سودجو و فرصت طلب با سوءاستفاده از شرایط حال حاضر کشور امنیت و آرامش مردم را به مخاطره انداخته و به اهداف مجرمانه خود نایل شوند.

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41