امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 3061

 گوشت عامل اصلی سرطان است/ آلودگی هوا ناشی از دامپروری ها است

یک متخصص تغذیه و طب سنتی مکمل گفت: بر اساس رفرنس های امروز علمی، گوشت عامل اصلی سرطان شناخته شده است و در کباب 16 ماده سرطان زا وجود دارد.

حیدری در گفتگو با خبرنگار باخبرباش اظهار داشت:  بیشترین میزان آلودگی هوا در دنیا و تغییرات اقلیمی به دامپروری ها بر می گردد زیرا که بیش از صنایع و اتومبیل ها متان تولید می کند.

وی بیان داشت: در دامپروری ها بیش از 5 هزار و 500 لیتر آب و 16 کیلو غله مصرف می شود تا یک کیلو پروتئین از دام حاصل شود.

متخصص تغذیه و طب سنتی مکمل با اظهار اینکه محصولات دامی تنها راه دریافت کلسترول است و کلسترول بالا عامل اصلی بیماریهای قلبی و عروقی، فشارخون، بیماری دیابت، سرطان، کبدچرب است، ادامه داد: هیچ گیاه خواری مبتلا به بیماریهای متابولیک نمی شود .

وی که بیش از 10 هزار مادر خانواده را در حوزه اصلاح سبک زندگی وتغذیه سالم آموزش داده است، می گوید: گیاه خواری ارتباط مستقیمی با سلامتی روان و جسم دارد و این در صورتی است که به نحو درستی مصرف شود.

حیدری از کاهش پروتئین در اکثر گیاه خوارانی که روش صحیح را در  مصرف گیاه پیش نگرفتند، خبر داد و افزود:  کرونا یک ویروس ساده تر از سرما خوردگی است اما اینکه امروزه آمار مرگ و میر بالایی دارد به علت ضعیف شدن سیستم های ایمنی افراد به دلیل مصرف بالای فست فود، سرخ کردنی ها، شکر، برنج و آرد سفید و مشروب خواری  است که سربازهای دفاعی بدن را غیر فعال کرده است.

وی از ابتلای 40 درصد جامعه به کبد چرب که معادل 30 میلیون نفر می شود و 50 درصد چاقی که معادل 40 میلیون نفر می شود و 18 میلیون به دیابت خبر داد و افزود: ذهن با تغذیه سالم رشد می کند و باعث انرژی بالا در افراد و خوش خلقی میشود.

حیدری با بیان اینکه از سال 73 با گیاه خواری آشنا شدم و از سال 82 به شکل مداوم در این حوزه به تحقیق و پژوهش پرداختم، ادامه داد: با علم گیاه خواری توانستیم بسیاری از سرطان ها را درمان کنیم.

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  bakhabarbash-ghalriz

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41