امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 4519

 یک خبر خوب برای ناوبران تاکسی در شهر اصفهان

حسین جعفری اظهارکرد: ناوبران تاکسی بیشتر از خودروهای دوگانه سوز استفاده می‌کنند، اما هزینه خرید مخزن گاز و سایر موارد که مستقیم با جان و مال آنها در ارتباط است، برای آنها سنگین بود، در این راستا به منظور خدمات‌رسانی بیشتر به ناوبران تاکسی، راه اندازی مرکز آزمایش هیدرواستاتیک مخازن گاز سی. ان. جی شهر در دستور کار سازمان قرار گرفت.

وی در خصوص مزیت آزمایش هیدوراستاتیک نسبت به سایر آزمایشات سی.ان.جی افزود: در روش هیدرواستاتیک، مخازن بعد از جداسازی از محل نصب با دستگاه‌های تمام اتوماتیک و با مخازن آب تحت فشار مورد آزمایش قرار می‌گیرند و پس از بررسی نتایج آزمایش، زیر نظر اداره استاندارد مجوز نصب داده می‌شود.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان ادامه داد: اگر مخزنی دچار مشکل باشد و در آزمایشات تایید نشود، از چرخه خدمت رسانی خارج و مخزن جدید جایگزین می‌شود، این عمل نقش بسزایی در امنیت و جان مسافر و راننده خواهد داشت.

جعفری به ایجاد اشتغال در این واحد اشاره کرد و گفت: با راه اندازی این مرکز برای پنج نفر به صورت مستقیم و ۲۰ نفر به صورت غیرمستقیم اشتغال ایجاد می‌شود، این مرکز با مشارکت بخش خصوصی در ابتدای جاده دولت آباد به زودی راه اندازی خواهد شد.

وی گفت: با توجه به اینکه ایران یکی از بزرگترین منابع گازی جهان را دارست، باید بتوانیم با بهره برداری بهتر از منابع طبیعی و همینطور استفاده بیشتر همشهریان از ناوگان حمل و نقل عمومی، گام اساسی در راستای کاهش آلودگی هوا برداریم.

  •  

منبع خبر :  
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41