امتیاز :
 تعداد امتیاز ها - 0
 تعداد بازدید - 2137

 یک نکته عجیب در قرارداد برانکو با پرسپولیس

 باخبرباش /  قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس جزئیات جالبی دارد.
به گزارش فوتبالی، چند روز پیش بود که جزئیات قرارداد سرمربی اسبق پرسپولیس در رسانه‌ها منتشر شد و در خبرگزاری فوتبالی هم به آن پرداختیم.
بر اساس این قرارداد، رقم اصلی و ثابت قرارداد این سرمربی کروات 800 هزار یورو بوده که اگر تمام آپشن‌های قرارداد او- از قهرمانی در لیگ گرفته تا قهرمانی در جام حذفی و موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا که شامل قهرمانی آسیا هم می شد- را به این 800 هزار یورو اضافه کنیم، قرارداد پروفسور با پرسپولیس، برای فصل آخر حضور این مربی در لیگ برتر، ارزشی معادل 1.5 میلیون یورو پیدا می‌کرد.
پرسپولیس از این 1.5 میلیون یورو، 500 هزار یورو به برانکو پرداخت کرده بود تا مربی کروات برای گرفتن بقیه پولش مجبور به شکایت از این تیم شود.
نکته جالب درباره قرارداد برانکو با پرسپولیس، اشتباه تیم حقوقی این باشگاه در گنجاندن پاداش‌ها برای این مربی است. در بخشی از قرارداد منتشر شده برانکو به این نکته اشاره شده که او در صورت قهرمانی در لیگ برتر، 300 هزار یورو پاداش خواهد گرفت و صعود به لیگ قهرمانان آسیا هم 200 هزار یورو به دریافتی برانکو اضافه خواهد کرد.
باشگاه پرسپولیس در شرایطی این بند را در قرارداد برانکو اضافه کرده که قهرمانی در لیگ برتر به معنای کسب سهمیه آسیاست و معلوم نیست چرا مدیران پرسپولیس، 200 هزار یورو پاداش جداگانه برای این مربی در نظر گرفته‌اند. 
البته طبق اطلاعات خبرنگار فوتبالی، برانکو در دادخواستش علیه پرسپولیس، خواهان این 200 هزار یورو نشده است. حالا یا برانکو انصاف داشته و سراغ پولی که حقش نبوده نرفته یا اینکه او هم مثل مدیران پرسپولیس، سوتی داده است و حواسش به این 200 هزار یورو نبوده است. 
در قرارداد برانکو هم پاداشها مجزا بوده و بند جمع کردن پاداشها را نداشته است و مدیران وقت پرسپولیس در گافی عجیب، پاداش‌ها را جدا کرده‌اند و برانکو می توانست هم 300 هزار یوروی قهرمانی و هم 200 هزار یوروی پاداش صعود به لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد اما همانطور که گفتیم این کار را نکرده است و دلیل اینکه 200 هزار یوروی پاداش صعود به لیگ قهرمانان آسیا را نگرفته است هنوز مشخص نیست. معمولا باید قرارداد باید طوری بسته شود که پاداشها در آن جمع آوری شوند و قابلیت همپوشانی آپشن‌ها وجود داشته باشد که در قرارداد برانکو این مورد رعایت نشده است.
 

منبع خبر :  باخبرباش
کد خبر :  

نظراتارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما نمایش داده نمی شود. فیلدهای ضروری با * مشخص شده اند. *

اخبار مرتبط

شبکه های اجتماعی
شماره های تماس
  • تلفن : 03136622123
  • موبایل : 09133147435
  • موبایل : 09133658705
دفتر مرکزی
  • آدرس : اصفهان . چهارراه نظر . خیابان میر
  • بعد از پل شیخ صدوق . روبروی دبستان شهید احسانی
  • بن بست ایمانی . پلاک 41